Liposoomne koensüüm Q10 250ml

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Liposoomne koensüüm Q10 250ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Liposoomne koensüüm Q10 250ml 32.00 EUR
 
 
Vitamiin koensüüm Q10 e. ubikinoon on tegelikult organismis esinev ensüüm, mis osaleb raku energia tootmise protsessis (aitab muuta toidu energiaks) ja kaitseb mitokondreid (raku jõujaam, mis toodab 95% kogu inimorganismile vajalikust energiast) oksüdeerimise eest terve elu.
 
Enamikust tavapärastest toidulisanditest imendub lõpuks vaid väike osa. Liposoomsed toidulisandid soovivad turul pöörde teha. Lahendus: liposoomid. Ainus tõhus alternatiiv süstimisele. Toimeained kapseldatakse nanoskoopiliselt väikestesse liposoomidesse ja toimetatakse ohutult seedesüsteemi kaudu. Imendumist saab seega suurendada kuni 98% -ni.
 
CoQ10 on oluline inimese antioksüdant ja osa mitokondritest, mida tuntakse ubikinooni,  koensüümi Q10 või lihtsalt Q10 nime all. Inimese rakkudes mängib Q10 olulist rolli raku mitokondrite energiasünteesis. Liposoomidesse kapseldamise tõttu võib CoQ10 siseneda vereringesse suurenenud kiirusega.

Q10 on:

 
-Tõhus antioksüdant, mis pärsib vananemise protsesse, aitab stressiga hakkama saada ja tugevdab vastupanu haigustele
-Kaitseb veresoonte seinu, aju ja kogu närvisüsteemi kahjustuse eest
-Omab võtmerolli rakkude energia tootmises, kaitseb raku membraane (ehk raku kestasid) ja vere lipoproteiine oksüdatiivse kahjustuse eest
-Tagab E-, C-vitamiini ja Alfa-lipoehappe aktiivsete vormide olemasolu
-Saame toiduga ja, ka meie keha toodab teatud koguses
-Vananemisel, haiguste, vaimse ja füüsilise kurnatuse korral vähenevad Q10 varud
 
ActiNovo vedelpreparaadid sisaldavad ka päevalilledest saadavaid väärtuslikke fosfolipiide, milles on palju fosfatidüülkoliini, ja ainult sertifitseeritud koostisosi. Fosfolipiidid on inimese rakkude ehitusplokid.
 
Koostisosad: Puhastatud vesi, fosfolipiidid (1,3 g), koensüüm Q10 (100 mg = **), säilitusaine: looduslik astelpaju ekstrakt ** 
 
Kontsentratsioon: 5 ml sisaldab 100 mg CoEnzyme Q10

Manustamine: 1tl.(5ml) päevas

Avatuna hoidke külmkapis.

Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi ega tasakaalustatud, mitmekesist toitumist. Ärge ületage soovitatud ööpäevast kogust. Ei sobi rasedatele ega lastele. 


128€/L