Liposomaalne C-vitamiin PLUS apelsin-vanilje 250ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ACTINOVO >Liposomaalne C-vitamiin PLUS apelsin-vanilje 250ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Liposomaalne C-vitamiin apelsin-vanilje 250ml 25.90 EUR
 
UUS liposomaalne C-vitamiin on nüüd saadaval apelsini - vanilje maitsega!
 
Avastage C-vitamiini jõud täiesti uuel ja revolutsioonilisel viisil. Enamikust tavapärastest toidulisanditest imendub lõpuks vaid väike osa ja  siin astuvadki mängu liposoomid, mis aitavad suurendada imendumist kuni 98%-ni.
 
Vitamiin - mida nimetatakse ka askorbiinhappeks - on osutunud vajalikuks normaalse immuunfunktsiooni tagamiseks. Selle roll kollageeni sünteesis toetab ka teie sidekude. Sellel on oluline mõju veresoonte tervisele, närvisüsteemile ja energia metabolismile. C-vitamiin on võimeline suurendama raua imendumist ja aitab kehas taastada E-vitamiini. C-vitamiini piisava tarbimise muud eelised on oksüdatiivse stressi ja  väsimuse vähendamine.
 
 
 ActiNovo vedelpreparaadid sisaldavad ka päevalilledest saadavaid väärtuslikke fosfolipiide, milles on palju fosfatidüülkoliini. Ja kuna vesi on elu, kasutame selle kokku viimiseks spetsiaalset filtreeritud vett.  PLUS-toodete jaoks kasutame magustajana ka looduslikke maitseaineid ja ksülitooli, et anda teile värske maitseelamus. 
 
Kuidas liposoomid toimivad?
 
Liposoomid on valmistatud fosfolipiididest, mis on meie rakkude ehitusplokid. Toimeained kapseldatakse neisse ja toimetatakse ohutult seedesüsteemi kaudu. Kui nad jõuavad peensoolde, toimivad nad trooja hobusena. Soolestik näeb lihtsalt "kapslit" ja kuna see on väga kasulik aine, imendub see koos toimeainega otse vereringesse. Imendumist saab seega suurendada kuni 98% -ni.

Koostisosad:  Puhastatud vesi, fosfolipiidid (1,3 g), C-vitamiin (1000 mg = 1250% *), ksülitool, apelsini aroom, vanilli aroom, säilitusaine: kaaliumsorbaat * Toitainete kontrollväärtus vastavalt EL määrusele nr 1169/2011Kontsentratsioon: 10 ml sisaldab 1000 mg vitamiin C 

Manustamine: 2 teelusikatäit päevas

Suletud ja toatemperatuuril hoituna seisab 52 nädalat. Avatuna tarbida ära  8 nädala jooksul ja hoida külmikus.Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.