Liposomaalne B-12 vitamiin 250ml

Epood > TERVIS > Vitamiinid >Liposomaalne B-12 vitamiin 250ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Liposomaalne B-12 vitamiin 250ml 29.90 EUR
 
 
 Liposoomsed vitamiinid erinevad traditsioonilistest vitamiinidest selle poolest, et toimeaine (näiteks vitamiinide molekulid) on kaetud fosfolipiidide kihiga, mis takistavad toimeainel hävinemast seedekulglas ning toimeaine imendub otse Teie rakku! Sellise tehnoloogia puhul on vitamiin oluliselt tõhusam organismis - saavutate kiiremini vitamiinitaseme tõusu ja rakkude kaitse!
 
 
B12-vitamiin (siin metüülkobalamiin) on oluline punaste vereliblede tootmiseks ja oluline tegur närvisüsteemi kaitsmisel.
 
Puudus võib põhjustada aneemiat, mille tulemuseks on väsimus. Kuna taimed ei saa seda toota, on see ka oluline toidulisand veganitele ja taimetoitlastele. B12-vitamiin kaitseb lisaks meie psüühikat ja immuunsussüsteemi. Liposoomidesse kapseldumise tõttu võib B12-vitamiin siseneda vereringesse kiiremini.
 
Koostisosad: Puhastatud vesi, fosfolipiidid (1,3 g), B12-vitamiin (2500 µg = 1000% *), säilitusaine: looduslik astelpaju ekstrakt * Toitainete kontrollväärtus vastavalt EL määrusele nr 1169/2011
 
Kontsentratsioon: 10 ml sisaldab 2500 ug B12-vitamiini

Manustamine: 2 teelusikatäit (10ml) päevas.


Ei asenda tervislikku eluviisi ega tasakaalustatud, mitmekesist toitumist. Ärge ületage soovitatud ööpäevast tarbimist. Ei soovitata rasedatele ega lastele.