Lagritsa juure pulber 250g

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED >Lagritsa juure pulber 250g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Lagritsa juure pulber 250g 14.90 EUR
12.90 EUR
 
 
Lagritsajuure (magusjuur) on põletikuvastane, antihistamiinne, allergiat leevendav toime, ta reguleerib organismis vee ja soolade ainevahetust.
Tugevdades endokriinset ja immuunsüsteemi, omab lagritsa juur toniseerivat efekti, aitab ravida ja ära hoida kesknärvisüsteemi rõhutud seisundeid lastel. Kasutatakse ka antidepressandina.
Lagritsa juure  efektiivsus avaldub tema spasmolüütilises (krambivastases) toimes, silelihaste lõdvestamises, seedenäärmete sekretsiooni vähendamises, maomahla eraldumise stimuleerimises, üldtugevdavas toimes. See on rögalahtistav, kattev-kaitsev, uriini- ja sapinõristust ergutav vahend. Ta pehmendab köha, pärsib kasvajaid, omab viirusevastast, antibakteriaalset ja toksiinivastast toimet, soodustab mao normaalset funktsioneerimist, stimuleerib mao-sooletrakti peristaltikat, tugevdab organismi loomulikke kaitsejõude. Selline väekas  taim! Lagrits vähendab viiruste. sealhulgas ka Ebsten Barri viiruse  paljunemist! Tugevdab neerupealseid ning neerusid, hävitab EB viirust kilpnäärmes, aitab tasakaalustada kortisooli ja kortisooni tasemeid. Pärsib väga tõhusalt viiruseosakeste liikumist ja paljunemisvõimet!
 
Avaldab tervendavat toimet järgnevatel juhtudel:
 
Lagritsajuurt kasutatakse sageli mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandite raviks;  krooniline spastiline koliit kõhukinnisuse ilmingutega; krooniline gastriit, mao ja kaksteistsõrmiksoole haavandtõbi. Hingamisteede haigused (bronhiit, läkaköha, bronhiaalne- ja kopsupneumoonia jt.); kroonilise väsimuse sündroom ja fibromüalgia; hüpotüreoidism ja Hashimoto türeodiidi puhul; vöötohatiste erinevate vormide puhul; depressiooni puhul; Lyme’i tõve korral. Addissoni tõbi (pronksihaigus); nahahaigused (ekseem, psoriaas, allergilised dermatiidid jt.); neerupealsete koore hüpofunktsioon (ehk vaegtalitus) ehk ka neerupealiste väsimus; äge ja krooniline püelonefriit (neeruvaagnapõletik); maksa- ja sapijuhade kroonilised haigused; suhkurdiabeet ehk suhkrutõbi (eriti lastel); mürgistused; kiirguskahjustused; rasvumine lapseeas.


Kasutamine: Lagritsajuurejahu sobib nii erinevate magustoitude, roogade  kui ka jookide maitsestamiseks. Hüpertoonia all kannatavad inimesed peaksid vältima selle toote liigtarbimist.
 
NB! Kui võtate ravimeid, olete rase, imetav ema või teil on mõni tervisehäire (hüpertensioon, maksahaigused, raske neerupuudulikkus, vere madal kaaliumisisaldus, südamehaigused), konsulteeriga enne toote manustamist oma arstiga.


Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist


49,20€/Kg