Komplekt pikki lauaküünlaid tsakra 3

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Komplekt pikki lauaküünlaid tsakra 3
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Komplekt pikki lauaküünlaid Chakra 3 6.30 EUR
5.10 EUR
 
Laius: 2,2 Kõrgus: 21 Põlemisaeg: 8-9 h

Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Manipura on kolmas tšakra, mida kutsutakse ka nabatšakraks.

Manipura toodab meile jõudu tegutsemiseks, annab veenmisoskust ning pakub kaitset kõige negatiivse eest. Nabatšakra puhas energia aitab meil saavutada enesekontrolli, leida oma koht elus ning väljendada oma tõelisi andeid töös ja loomingus. Samuti valitseb see tšakra rõõmu, heatujulisuse, karismaatilisuse, autoriteetsuse, sisemise sära ja huumorimeele üle.

Aidates selle tšakra energiail vabalt kulgeda kõrvaldame oma elust liigsed pinged, mis on tulnud ärrituvusest, võimuvõitlusest, omandihimust, kuulsusjanust, raevust ja hirmudest. Manipura valitseb ka seedetuld, hoides korras meie seedimist ja toitainete omastamisprotsesse.

Manipura tšakra asub meie kehas enam-vähem naba taga selgrookanalis.

Põhitoonilt on tšakra kollane.

Looduselementidest vastab sellele tšakrale tuli.

Inimese viiest meelest valitseb Manipura nägemise üle.

Füüsilises kehas on nabatšakra kontrolli all seedimise ja jõuga seotud organid: magu, seedekulgla, maks, sapipõis, lihased ja ka osa närvisüsteemist.

Lõhnaküünal „Manipura“ koostises on 3% eeterlikud õlid: bergamot (Citrus bergamia), laim (Citrus aurantifolia) ja greipfruut (Citrus paradisi).

NB!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 
Riik: Indoneesia