Komplekt pikki lauaküünlaid tšakra 2

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Komplekt pikki lauaküünlaid tšakra 2
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Komplekt pikki lauaküünlaid Chakra 2 6.30 EUR
5.10 EUR
 
Laius: 2,2 Kõrgus: 21 Põlemisaeg: 8-9 h
 
Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.
 
Svadisthana on teine tšakra, mida kutsutakse ka sakraaltšakraks.
 
Svadisthana toob meie ellu tasakaalu elu olulistes valdkondades – inimsuhetes, andmises ja saamises, naudinguis ning seksuaalsuses. Sakraaltšakra mõju alla kuuluvad ka loomingulisus, erksus, avatus uutele ideedele, eneseväärikus ja usaldust elu vastu.
 
Aidates sakraaltšakra energiail vabalt ja takistusteta kulgeda, saame vabastada end erinevaist sõltuvustest ja ülemäärasest kiindumusest nii emotsionaalseisse kui ka materiaalsetest hüvedesse. Lisaks leevendab selle tšakra puhas energia armukadedust, kiivust, ja häireid seksuaalsuses.
 
Svadisthana tšakra leiame oma kehas kaks sõrmelaiust ülevalpool ristluud.
 
Põhitoonilt on tšakra oranž.
 
Looduselementidest vastab sellele tšakrale vesi.
 
Inimese viiest meelest valitseb Svadisthana maitsemeele üle.
 
Füüsilises kehas on sakraaltšakra kontrolli all enamik alakeha elundeid: munasarjad ja munandid, eesnääre, suguelundid, põrn, emakas ja põis.
 
Lõhnaküünal „Svadisthana“ koostises on 3% eeterlikud õlid: seeder (perek. Cupressacae; Cedrus ), mänd (perek. Pinus) ja rosmariin (Rosmarinus officinalis).
 
NB!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Riik: Indoneesia