Keelekaabits kõrgkvaliteedilisest vasest

Epood > KAUBAMÄRGID > YOGI & YOGINI >Keelekaabits kõrgkvaliteedilisest vasest
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Keelekaabits kõrgkvaliteedilisest vasest 9.00 EUR

Igapäevane keelepuhastus on idamaades väljakujunenud tava, kuid lääne kultuuris levib see teadmine aeglasemalt. Siiski on keele puhastamine meie suuhügieeni oluline osa. Seetõttu oleme lisanud selle keelepuhastusseadme oma tootevalikusse, kuna seda on nii raske leida!
Meie keele ülaosa moodustab pidevalt katte, mis koosneb surnud rakkudest, toidujäätmetest ja sadadest tuhandetest elusatest ja surnud bakteritest koos nende bakterite toodetud kemikaalidega nagu väävel. Uuringutes on järeldatud, et keele epiteeliraku kohta on keskmiselt 100 bakterit; väga tihe bakteripopulatsioon. Keelele jäädes muutub see kate paksuks ja on halva hingeõhu üks peamisi põhjuseid. Teisese efektina mõjutab  maitsmismeelt ka maitsenüansside kattumine prahi ja kemikaalidega. See ebameeldiv maitse suureneb, kui tarbitakse teatud toite või jooke ja keelepinnal juba olevale katule lisandub "saastet " juurde. Ja lviimaks paljud meist magavad suu lahti, mille tulemuseks on halb maitse ja hommikul kuiv suu.
 
Keele hambaharjaga harjamine aitab keele kattu mõnevõrra vähendada, kuid keelepuhastusvahend on palju tõhusam. Kui te ei usu, proovige seda lihtsalt enda jaoks teha: kõigepealt puhastage oma keele pind hambaharjaga, seejärel kasutage keele puhastusvahendit ja vaadake, kui palju prügi on alles pärast ainult harjamist.
 
Keele puhastamine on väga kiire ja lihtne protsess. Asetage keelepuhasti keele taha ja keskele, hoolitsedes selle eest, et te ei jõuaks liiga kaugele keele tahaossa, kus asuvad paljud olulised maitsmispungad  ja liigutage puhastusvahendit edasi, eemaldades õrnalt saaste kihi. Loputage tekkinud katt  keelepuhastusvahendist voolava vee all, seejärel kraapige keele mõlemad küljed ettevaatlikult maha. Pole vaja liiga tugevalt kraapida. Korrake protseduuri, kuni te ei näe enam katukihti, lõpetage kraapimine ja loputage suud veega. Soovitatav on seda teha nii hommikul kui ka õhtul. Kui tunnete suuõõne ebamugavustunnet, nagu kuivus või halb maitse, aitab sageli ka keelepuhastuus  keskpäeval. See on hea tava, eriti kui teil on olnud stressirikas periood, kuna keele katt kipub stressi ajal suurenema.
 
Meie pakutav keelepuhastusvahend on valmistatud Indias traditsioonilisest vaskmaterjalist. See puhastusvahend on vastupidav ja liigub hõlpsalt üle keele pinna. See kraapimine nõuab tavaliselt vaid kolme tõmmet: keskelt ja mõlemalt keele küljelt. Pese katt puhastusvahendi küljest lahti ja kraabi keele keskosalt  ettevaatlikult veelkord. Kui kaabitsale  pole enam kattu jäänud, võite oma puhastuse lõpetada. Protsessi pole vaja lõputult korrata! Loputage suu korralikult puhta veega või looduslikult valmistatud suuveega.