Käsn Rivieri titaanjuurest

Epood > NÄOHOOLDUS > Koorijad >Käsn Rivieri titaanjuurest
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Käsn Rivieri titaanjuurest 8.99 EUR
 
100% puhas käsn titaanjuurest puhastab sügavuti, eemaldab mustpead ning koorib õrnalt nahka. Unikaalne taimsete kiudude võrgutaoline struktuur aitab stimuleerida vereringet ja soodustab naharakkude uuenemist. Sobib kogu perele.
 
Umbes 8 cm lai ning sobib suurepäraselt pihku lihtsamaks puhastamiseks. Lihtsalt lisa vett ülimaks looduslikuks nahahoolduseks.
 
Koorib õrnalt
 
Puhastab sügavuti
 
Puhastab poore
 
Puhastab ja koorib õrna silmaümbrust
 
Eemaldab veel põhineva meigi
 
Võib kasutada koos puhastusvahendiga kui ka ilma
 
Muudab naha säravaks ja nooremaks
 
Sobib tundlikule nahale
 
100% looduslik, värv- ja lisaainete vaba
 
Märjana siidiselt pehme
 
pH tasakaalustav
 
 
Valmistatud vulkaanilistel tasandikel UNESCO kaitse all oleval Jeju saarel Lõuna-Koreas. Antud käsn titaanjuurest ei sisalda kemikaale, värvaineid, lisandeid ja ärritajaid. 100% biolagunev ja täielikult jätkusuutlik. See looduslikult niiskuse rikas taimne kiud on leeliseline, et tasakaalustada naha õlidest ja mustusest tingitud happesust.
 
Enne kasutamist loputa käsn ning hoia soojas vees kuni vesi on käsna imendunud. Vajuta välja üleliigne vesi ning õrnalt puhasta nahk. Puhastusvahendi kasutamine pole vajalik, kuid soovi korral võib lisada väikese koguse. Puhastusvahendi lisamisel töötab käsn efektiivsemalt.
 
Peale kasutamist loputa käsn korralikult ning jäta õhurikkasse kohta kuivama. Käsna ei tohi väänata, kuna see võib kahjustada õrna taimset kiudu, vaid pigistada kuivaks peopesade vahel. Puhta käsna võib panna ka külmikusse, et hoida see värske ja jahedana ning pikendada käsna eluiga. Alternatiivselt on käsn õnnelik ka rippumas soojendusega käterätikuivatil või aknakonksul. Kuivanuna tõmbub käsn kokku ja muutub kõvaks, see on täiesti loomulik. Lihtsalt enne kasutamist lase veel käsna imenduda. Ära kunagi kasuta käsna kuivanuna. Mida paremini käsna eest hoolt kannate, seda kauem ta vastu peab. Ära jäta käsna dušši alla või vanni. Titaanjuurest käsn on 100% looduslikult taimne toode ning peaks kestma 2-3 kuud. Kui käsn tundub väsinuna või tuleb sellest tükke, vaheta see välja. Antud käsna saab ohutult komposteerida või kasutada aias taimede kastmisel. Tegu pole mänguasjaga ning ära jäta antud toodet järelvalveta laste kätte.
 
Koostis: Rivieri titaanjuur