Käsn Rivieri titaanjuurest bambuse söega

Epood > NÄOHOOLDUS > Koorijad >Käsn Rivieri titaanjuurest bambuse söega
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Käsn Rivieri titaanjuurest bambuse söega 8.99 EUR
 
Käsn titaanjuurest bambuse söega, mis sisaldab mineraalirikast aktiveeritud sütt, puhastab nahapoorid sügavuti, eemaldab mustpead ja mustuse ning neelab endasse liigse rasu ja toksiinid. Looduslik antioksüdant, mis tapab kangekaelsed aknet põhjustavad bakterid ning on tõhus looduslik ravi akne korral.
 
Umbes 8 cm lai ning sobib suurepäraselt pihku lihtsamaks puhastamiseks. Lihtsalt lisa vett ülimaks looduslikuks nahahoolduseks.
 
Bambus on tegelikult väga kiiresti kasvav taim ning 100% jätkusuutlik. Bambuse süsi, looduslikult põletiku- ja seentevastane, sisaldab aktiivsütt ja mineraale, mis on juba sajandeid kasutatud toksiinide absorbeerumiseks, üleliigse rasu eemaldamiseks ning võitleb bakteritega.
 
Sobib ideaalselt rasusele, teismelise ja laigulisele nahale
 
 pH tasakaalustav
 
Koorib õrnalt
 
Puhastab sügavuti
 
Puhastab poore
 
Puhastab ja koorib õrna silmaümbrust
 
Eemaldab veel põhineva meigi
 
Võib kasutada koos puhastusvahendiga kui ka ilma
 
Muudab naha säravaks ja nooremaks
 
Sobib tundlikule nahale
 
100% looduslik, värv- ja lisaainete vaba
 
Märjana siidiselt pehme
Enne kasutamist loputa käsn ning hoia soojas vees kuni vesi on käsna imendunud. Vajuta välja üleliigne vesi ning õrnalt puhasta nahk. Puhastusvahendi kasutamine pole vajalik, kuid soovi korral võib lisada väikese koguse. Puhastusvahendi lisamisel töötab käsn efektiivsemalt.
 
Peale kasutamist loputa käsn korralikult ning jäta õhurikkasse kohta kuivama. Käsna ei tohi väänata, kuna see võib kahjustada õrna taimset kiudu, vaid pigistada kuivaks peopesade vahel. Puhta käsna võib panna ka külmikusse, et hoida see värske ja jahedana ning pikendada käsna eluiga. Alternatiivselt on käsn õnnelik ka rippumas soojendusega käterätikuivatil või aknakonksul. Kuivanuna tõmbub käsn kokku ja muutub kõvaks, see on täiesti loomulik. Lihtsalt enne kasutamist lase veel käsna imenduda. Ära kunagi kasuta käsna kuivanuna. Mida paremini käsna eest hoolt kannate, seda kauem ta vastu peab. Ära jäta käsna dušši alla või vanni. Titaanjuurest käsn on 100% looduslikult taimne toode ning peaks kestma 2-3 kuud. Kui käsn tundub väsinuna või tuleb sellest tükke, vaheta see välja. Antud käsna saab ohutult komposteerida või kasutada aias taimede kastmisel. Tegu pole mänguasjaga ning ära jäta antud toodet järelvalveta laste kätte.
 
Koostis: Rivieri titaanjuur, bambuse süsi