Käevõru ametüstiga 19cm

Epood > POOLVÄÄRISKIVIDEST EHTED JA KIVID >Käevõru ametüstiga 19cm
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Käevõru ametüstiga 19cm 9.80 EUR
 
 
 Kõrge vaimse vibratsiooniga kristall, mis toetab vaimse kasvamise teekonnal. See erakordselt võimas poolvääriskivi hoiab eemal madala sagedusega emotsioonid ja inimesed ehk annab tugeva kaitse. Ta oskab endaga kaasa tuua rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks.

Ergutab hormoonide tootmist ning tasakaalustab ainevahetust. Mõjub eriti hästi nii peavalude ja migreenide ning närvidest tingitud valude ja pingete, peapöörituste, nägemis- ja tasakaaluhäirete korral. Tugevdab organismi üldist seisukorda, kaitstes ja ergastades näärmete ning hormoonide talitlust. Leevendab diabeedist tingitud vaevusi ning parandab ainevahetust. Aitab madala vererõhu, kehvveresuse ja teiste verehaiguste korral. Mõjub rahustavalt neurasteenia, hüsteeria, hirmuneurooside, langetõve ja tavatute meelereaktsioonide puhul, aga toob ka hea une ja leevendab unehäireid. Väidetavalt on tal mõju, mis leevendab pohmelli ning aitab üle saada sõltuvustest.
 
Ametüst ei talu kõrget temperatuuri – näiteks pikalt päikese käes lesimist, kuuma vett, söögitegemise aurusid, sauna, kuna võib siis oma värvi kaotada. Väldi kodukeemia ja parfüümidega kokkupuudet. Ole temaga õrn, sest ametüst võib hoobi tagajärjel lihtsalt praguneda.

Kaal 22g

Suurus 
±8mm.