IL MODICANO

Epood > KAUBAMÄRGID > IL MODICANO

Il Modicano mahešokolaadid Sitsiiliast, Modicast. 
Asteekidelt pärit iidse retsepti järgi valmistatud Il Modicano tooršokolaadis on tänu aeglasele “külmale” küpsetusprotsessile suhkrukristallid säilinud tervetena. See muudab šokolaadi tekstuuri teraliseks ja toob kakao puhta maitse tugevamalt esile.
 
Tooršokolaadis on alles paljud kakao väärtuslikud omadused, mis kõrge kuumutamise tõttu tavalises šokolaadis kadunud on - olulised vitamiinid ja mineraalained, antioksüdandid ja südamesõbralikud küllastumata rasvad.
 
Il Modicano tooršokolaadid on jõudnud  ka puruna purki, et kuum šokolaadijook valmiks kiirelt ja mugavalt. Valikus neli erinevat maitset – kaneel, vanilje, tšilli ja klassikaline. Ühe joogi valmistamiseks kulub 2-3 spl puru, mis tuleb segada keemistemperatuuril piima, vee või sojapiimaga. Šokolaadipuru ja vedeliku koguseid muutes on võimalik valmistada nii pikemat kakaojooki kui paksu ja venivat šokolaadi.
 
Sojašokolaadid – esimesed maailmas
Sojašokolaadid on esimesed omalaadsed maailmas – see on hea alternatiiv piimašokolaadile. Sobib ideaalselt neile, kellel on laktoositalumatus, aga mitte ainult, sest maitse on ka midagi täiesti uut ja meeldivat!
 
Eritootena valmistatakse suhkruta šokolaadi, mis sobib eriti hästi diabeetikutele ja selleks on agaavi  sisaldav šokolaad.