Holy Lama kurkumi seep 100g

Epood > AJURVEEDA > Ajurveeda näo-ja kehahooldus tooted >Holy Lama kurkumi seep 100g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Holy Lama kurkumi seep 100g 5.00 EUR
 
Holy Lama Naturals ajurveeda käsitöö seebid on populaarsed nende kauakestva lõhna poolest. Kõik seebid on valmistatud kookosõlist ja lõhnastatud erinevate eeterlike õlidega, mis mõjuvad meie meeltele. Kõik seebid on kenasti pakitud beetli-areekapalmi lehtedest saadud karpi. Säästev ja keskkonnasõbralik pakend.
Kurkumi seep on loomulike antibakteriaalsete omadustega. Kurkum ehk kollajuur on Lõuna-Aasiast pärit ingveri sugulane. Kurkumi aktiivaineks on kurkumiin, võimsate raviomadustega aine. Kurkum sisaldab rikkalikus koguses tervendavaid antioksüdante ja vitamiine. Kurkumis on ohtralt C, E ja K vitamiini. K-vitamiinil on teatavasti verehüübimist võimendav toime, ühtlasi on see vitamiin oluline keha võimsama antioksüdandi glutatiooni  stimuleerija. Lisaks bakterivastastastele omadustele toimib kurkum ka valuvaigistavalt.
 
Koostisained: Sodium cocoate (kookosrasv), Hydnocarpus wightiana oil (taraktagenos), Curcuma aromatica Root oil (kurkum), Eugenia caryophyllus oil (nelk), Pelargonium graveolens oil (roosgeraanium)
Citrus auranatium Amara fruit oil (neroli), Vetiveria zizanoides root oil (vetiver), Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Eugenol, Limonene, Coumarine.

Riik: India

50,00€/Kg