Kontor

Hambapulber MicroBright 100g

Epood > SUUHOOLDUS >Hambapulber MicroBright 100g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Hambapulber MicroBright 100g 0.00 EUR
Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485

 
Värskendava piparmündimaitsega hambapulber on antioksüdantsete omadustega, mis valgendab hambaid ilma karedaid abrasiivseid vahendeid kasutamata.
 
Mikrohüdriin taastab hapete-leeliste tasakaalu suuõõnes, takistab hambakatu ja hambakivide moodustumist ning ebameeldiva lõhna eraldumist suust.
 
Ksüliit ennetab kaariese arengut. Aktiveerib remineralisatsiooni protsessi, pärsib kaariese teket ja igemehaigusi tekitava patogeense mikrofloora kasvu.
 
Aloe vera leevendab avatud hambajuurte ja igemete ärritust ja põletikulisust ning soodustab nende tervenemist.
 
Mentool tagab valuvaigistava, antibakteriaalse ja kerge jahutava toime, rahustades kahjustunud kohti, parandab vereringet igemetes ning värskendab pikaks ajaks hingeõhku.
 
Koostisosad: kaltsiumkarbonaat, magneesiumkarbonaat, ksüliit, mikrohüdriin, kaaliumfosfaat, piparmündiõli, ränidioksiid, aloe vera geel, kvillaaja, naatriumalginaat, mentool, glütsiin ja kaaliumbensoaat.

Toodet on võimalik tellida.