HUMBLE BRUSH

Epood > KAUBAMÄRGID > HUMBLE BRUSH

Humble Brush tuli, et jääda. Humble Brush peab kirglikku võitlust plastikust hambaharjade vastu. Nimetame seda “võitluseks”, sest enam kui 2 miljardit (!) plastikust hambaharja lõpetab igal aastal oma elu prügimäel. Ilusa ja lihtsa disainiga Humble Brush on tõsiseltvõetav alternatiiv tavapärastele plastikharjadele. Sellel pole ühtki puudust. Miks peaksite ostma kunagi veel ühe plastikust hambaharja? Peatame plastiku. Oleme “Humble” – suhtume keskkonda austusega.
Humble harjal ei ole mingeid puudusi võrreldes tavalise hambaharjaga. Ökoloogilisest bambusest harja saab kasutada täpselt sama kaua kui masstoodanguna valmistatud plastikust hambaharja.
 
Harja käepide on valmistatud 100% biolagunevast bambusest. Humble Brush käepide on ergonoomilise kujuga ning harja ajatult elegantne disain teeb Humble’ist täiusliku
aksessuaari igasse vannituppa. Pehmed harjased, BPA-vaba. Kõikidel meie toodetel on pehmed (täiskasvanutele) ja ultrapehmed (lastele) harjased,
milles ei sisaldu kantserogeenset ehk kasvajaid soodustavat toksiini BPA (bisfenool A). Harjased on valmistatud vastupidavast biolagunevast nailonist. Ei ole ühtki teist taimset päritolu materjali, mille valmistamisel saadud hambaharja oleks võimalik kasutada ettenähtud kolm kuud.
 
Kas Sa teadsid, et bambus on kõige kiiremini kasvav taim maal? Et bambusel on looduslikult antibakteriaalne toime ning selle kasvatamiseks ei ole vaja ei väetist ega pestitsiide. 100% naturaalne ning mürkainete vaba materjal. See juba on midagi!
 
Humble hari on keskkonnasäästliku eluviisi musternäidis. Humble on läinud keskkonnateadlikkuse osas välja täispaketile. Hari on pakitud läbipaistvasse biolagunevasse pakendisse, mille materjal on täielikult taimset päritolu. Karp on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest.
 
Humble Brush hoolib nii keskkonnast kui puudust kannatavatest inimestest. Iga müüdud hambaharja kohta annetatakse üks hari abivajajale.