Elemental eliksiir 500ml

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Elemental eliksiir 500ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Elemental eliksiir 500ml 35.00 EUR
 
ELEMENTAL ELIKSIIR – Toidulisand chaga, aaloe, erinevate taimede ja meega, MAHE EE-ÖKO-02
 
Põhjamaa karmis kliimas kasvanud
 
Kõige tugevamad ja väekamad taimed.
 
Puhas loodus ja esivanemate tarkus,
 
põlvest põlve edasi kantud ja põimitud ühte.
 
Elemental eliksiiri koostisosad: vesi, chaga ehk must pässiku (rahvakeeles kasekäsna) ekstrakt (Inonotus obliquus), aaloe ekstrakt (Aloe arborescens), mesi, männikasvude ekstrakt (Pinus sylvestris), etanool (6%vol), raudrohu ekstrakt (Achillea millefolium).
 
Tarvitamine: enne sööki 3 x päevas: I-nädalal 25ml, II-nädalal 50 ml.
 
Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada! Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine  ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
 
Elemental eliksiir on chaga ehk musta pässiku, aaloe, männikasvu ja raudrohu looduslikuks allikaks. Taimede sisaldus päevase annuse kohta esimesel nädalal/ teisel nädalal: chaga ehk must pässik 21g/42g, aaloe 21g/42g, männikasvud 5.5g/ 11g, raudrohi 1.5g/3g.
 
Säilitada pimedas ja jahedas!
 
Toote omadused:
Toode sisaldb erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine, proteiine. Seega on toode võimas immuunsüsteemi parandaja ja vastupanuvõime tõstja, sisaldades ka suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet. Kesknärvisüsteemi tugevdaja ning parandab unekvaliteeti.