Dr.Hauschka silmakompressi lahus, 10 ampulli

Epood > NÄOHOOLDUS > Silmakreemid >Dr.Hauschka silmakompressi lahus, 10 ampulli
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Dr.Hauschka silmakompressi lahus, 10 ampulli 19.10 EUR
 
Kaup tellimisega

Värskendav ja rahustav õnnistus väsinud ja tundlikele silmadele ning kurnatud ja paistes laugudele. Tänu silmarohule, apteegitillile ja mustale teele elustab silmakompress silmaümbrust hetkega. Praktilisi ühekordseks kasutamiseks mõeldud plastikampulle on lihtne ja käepärane kasutada kus iganes sa ka ei viibiks. Silmakompress sobib eriti hästi prilli- ja kontaktläätsekandjale, heinapalaviku all kannatajale, kõigile arvutikasutajatele ning ka siis, kui silmad nutmisest, magamatusest, peavalust või päikesest paistes.

 
Koostisained: Vesi (Aqua), hariliku silmarohu (Euphrasia offcinalis) tõmmis, apteegitilli (Foeniculum vulgare) tõmmis, alkohol (Alcohol), hariliku koldrohu (Anthyllis vulneraria) tõmmis, teekummeli (Chamomilla recutita) tõmmis, hiina teepõõsa (Camellia sinensis) lehtede tõmmis, damaskuse roosi (Rosa damascena) eeterlik õli.
 
Kasutamine:  Tupsuta ampullisisu kaasasolevale puuvillapadjakesele, jaota see kaheks ning aseta kompressid suletud laugudele. Lase toimida umbes 10 minutit.


19,10 

382,00 €/L