Dr.Hauschka laukapuu kehaõli 75 ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Kehaõlid >Dr.Hauschka laukapuu kehaõli 75 ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Dr.Hauschka laukapuu kehaõli 75 ml 17.70 EUR
Kaup tellimisega

Lapseootuse ajal peab nahk taluma erakordset koormust – suureneb ta pind ju märkimisväärselt. Et venitusarmid kimbutama ei pääseks, tuleb kanda ta eest erilist hoolt kohe raseduse algusest peale. Laukapuu kehaõli sobib selleks imeliselt tänu nahka tugevdavatele ja pinguldavatele laukapuuõite ja kaselehtede tõmmistele, naha elastsust parandavale naistepunatõmmisele ning niisutavale jojoobiõlile. Korrapärane massaaž laukapuu kehaõliga parandab nahatoonust ja aitab hoida elastsust. Tänu nahka toetavatele ja tugevdavatele omadustele sobib see õli aga mitte ainult tulevasele emale, vaid kogu perele.

 
Koostisained: Hariliku päevalille (Helianthus annuus) seemnete õli, laukapuu (Prunus spinosa) õite tõmmis, maarjakase (Betula alba) lehtede tõmmis, jojoobi (Simmondsia chinensis) õli, liht-naistepuna (Hypericum perforatum) tõmmis, parfüüm (Parfum), Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Citronellol*, Citral*, Coumarin*, Farnesol*, Eugenol*.
*eeterlike õlide koostisosad

 
Kasutamine: Kõige nutikam on kanda kehaõli kümblemisest veel niiskele nahale, sest tekkiv vee-õli segu imendub kergesti ega kuivata seejuures nahka. Loksuta enne kasutamist.


17,70 

236,00 €/L