DR.Ohhira® probiootikum 30tk

Epood > TERVIS > Toidulisandid >DR.Ohhira® probiootikum 30tk
Tootevalikud:
Nimetus Hind
DR.Ohhira® probiootikum 30tk 30.00 EUR
 
DR. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA on maailma populaarseim premium klassi probiootikum!
 
See on võitnud mitmeid rahvusvahelisi toidulisandite auhindu, nagu näiteks Best Supplement Award ajakirja Better Nutrition Magazine poolt 7 aastat järjest. 100% vegetaarne, piimasaaduste vaba, gluteeni vaba, kemikaalivaba, GMO vaba.
 
Dr. Ohhira probiootikumid on ainulaadne toode kuna:
 
see sisaldab 12 sünergilist bakteritüve
Dr. Ohhira on välja arendanud kasvatuse/tootmise protsessi, milles fermenteeritakse taimesegu 3 kuni 5 aastat. Selline pikk fermenteerimiseprotsess võimaldab bakteritüvedel kasvada ja areneda tugevamaks ning ühtlasi tekivad selle protsessi käigus mitmed kasulikud ainevahetuse kõrvalsaadused, nagu näiteks orgaanilised happed, lühikese ahelaga rasvhapped, mitmed vitamiinid, aminohapped ning teised lisand-toitained (samamoodi on fermenteeritud kapsa toiteväärtus on oluliselt suurem kui toore kapsa oma). Need kõik on kasulikud ühendid, mida tavaliselt toodetakse probiootikumide poolt meie seedekulglas.
Dr. Ohhira probiootikumid annavad Teile 12 erinevat bakteritüve ning hulga kasulikke toitaineühendeid.
 
Dr. Ohhira tooted on läbinud mitmeid kliinilisi katseid ning nende ohutus ja efektiivsus on teaduslikult tõeatatud.
 
Tänapäeval  on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu. Dr. Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest. Dr. Ohhira probiootikum on 100% looduslik toidulisand.
 
Dr. Ohhira probiootikumid:
 
Normaliseerivad seedetrakti mikrofloorat tänu selles sisalduvale piimahappebakteritele;
Leevendavad kõrvetisi ning puhitisi;
Tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme;
Pärsib haigusi tekitavate bakterite kasvu;
Stimuleerib ja tugevdab immuunsüsteemi;
Tugevdab keha võimet omandada toitaineid;
Sisaldab erinevaid B-grupi vitamiine, antioksüdante, mineraale, aminohappeid, ensüüme ja prebiootikume;
Sisaldab ainulaadset elavkultuuri
Koostisosadena on kasutatud 92 erinevat orgaanilist looduslikku toorainekombinatsiooni (puuviljad, juurviljad, ravimtaimed, seened, merevetikad);
Tugevdab immuunsust ja organismi vastupanuvõimet;
Soodustab toitainete, mineraalide ja vitamiinide omastamist organismis.
Teaduslikud uurimused Dr. Ohhira poolt, on kinnitanud, et probiootikum OM-X on väga tugev immunsüsteemi tugevdaja. Samuti on probiootikumide mõju tõestatud erinevate haigustekitajate elimineerimisel inimorganismist – nagu näiteks:
 
metitsilliin – Staphylococcus aureus (põhjustab Staph-infektsiooni),
H. Pylori-Helicobacter pylori (põhjustab maohaavandeid, hommikust iiveldust, migreeni ja kobarpeavalusid),
E. Coli O-157 (põhjustab toidumürgitust),
Bacillus cereus (põhjustab põrnatõbi ehk siberi katku)
… nagu ka muude „ebasõbralike“ mikroorganismide puhul.
 
Dr. Ohhira probiootikumid on 21. sajandi kõrgtehnoloogia.  Synbiotic  toode (koosneb nii pre-kui ka probiootikumidest) sisaldab endas  kaheteistkümne sõbraliku bakteri tüve (looduslikult esinevad prebiootilised toitained on tähtsad soolestiku heaolule), nelja orgaanilist hapet (aitavad luua jämesooles õige pH taseme) ja palju olulisi mikrotoitaineid nagu näiteks  vitamiine, mineraalaineid ja aminohappeid.  Dr. Ohhira probiootikumid on tehtud erinevatest köögi-ja puuviljadest, vetikatest, juurikatest, seentest ja ravimtaimedest, mis on käsitsi korjatud ja hoolikalt kogutud Jaapani mägedest ning merest. Koostisosad on kokku segatud järgides iidseid Jaapani traditsioone ja kääritatud looduslikul meetodil – nii ongi saadud rohkelt auhinnatud toode.
 
Dr. Ohhira probiootikumid aitavad taastada soolestikus asuva mikrofloora tasakaalu. See on väga oluline saavutamaks tugevat immuunsüsteemi ja üleüldist head tervislikku seisundit.
Miks ma peaksin probiootikume võtma?
 
Kui sa oled stressis, võtad antibiootikume, reisid või lihtsalt tahad parandada oma tervist, siis igapäevane probiootikumide tarvitamine säilitab ja hoiab korras sinu soolestikus asuvaid häid baktereid. See on väga oluline, sest soolestik on kõige suurem immuunorgan meie kehas. Edenedades  selle tervist tugevneb meie keha üldine looduslik kaitse. Häiritud tasakaal võib nõrgestada immunsüsteemi vastupanujõudu. Õnneks probiootiliste toidulisanditel  võtmine aitab säilitada tasakaalu seedetraktis taastades kasulikke baktereid.  Looduslikud probiootilised nahale mõeldud tooted aitavad taastada naha probiootilist tasakaalu, parandades sellega nahka.
 
Kas inimesed peaksid võtma probiootikume?
 
Inimesed, kelle seedetraktis on probiootikumide kolooniad, on tugevamad ning tervemad võitlemaks haigusi tekitavate bakterite ehk patogeensete organismidega.
 
Lisaks toodavad probiootikumid aineid, mida kutsutakse bakteriotsiinideks. Bakteriotsiinid käituvad kui looduslikud antibiootikumid tappes soovimatuid mikroorganisme (seeni , nt pärmseent), viiruseid, parasiite ja baktereid.
 
 
 
Kliiniliselt on tõestatud, et OM-X (dr. Ohhira probiootikum) aitab:
 
võidelda Helicobacter pylori vastu (John Lambert, Monash University);
 
parandada suus olevaid haavandeid (Professor Dato, Dr. Hashim Yaacoob, University of Malaya, 1999);
 
reguleerida neerude tööd (Bio Activity Research & Development, Jaapan);
 
suurendada luude tihedust (Masayuki Kawakami, Kurashi University of Science and Arts, 1998);
 
elimineerida imikutel esinevat kõhulahtisust (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
 
elimineerida imikutel kopsupõletikku (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
 
kiirendada haavade paranemist Dr. Muiz, Hospital Kuala Lumpur, 2009).
 
 
 
Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide. GMO vaba.
 
Sobib allergikutele (piima- ja gluteenivaba);
Pinnases baseeruvate organismide vaba (inglise k. – free of soil based organisms (SBO));
Kõik looduslikud komponendid, metsikult korjatud, hooajalisest toorainest.