Cytoplan Saccharomyces Boulardii, 30 kapslit

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Cytoplan Saccharomyces Boulardii, 30 kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Cytoplan Saccharomyces Boulardii, 30 kapslit 12.65 EUR
 
Saccharomyces Boulardii on unikaalne, looduslik ja ohutu mikroorganism, mida on väga hoolikalt uuritud ja kasutatud edukalt toidulisandina enam kui pool sajandit. 
Saccharomyces Boulardii on unikaalne bakteriaalne pärm, mida on üle maailma ohutult kasutatud soolestiku tervise toetamiseks juba üle poole sajandi.
 
Saccharomyces Boulardii on mittesüsteemne, ega asusta liigselt seedetrakti, see ei hakka vohama, vaid tagab soolestiku kaitse patogeensete bakterite, pärm-nakkuste (nagu nt Candida albicans) ja kahjulike ainuraksete eest. Saccharomyces Boulardii kasutamist soolestiku ravil on väga hoolikalt ja pikaaegselt uuritud üle terve maailma.
 
Toidulisand sisaldab 250mg ja sajaprotsendiliselt puhast Saccharomyces Boulardii kapsli kohta, mis on kõige efektiivsem kogus parima toime tagamiseks. Ühes kapslis on 5 triljonit elusat Saccharomyces Boulardii kolooniat.
 
Cytoplani väljatöötatud Saccharomyces Boulardii on püsiv ning võimeine jääma ellu inimese seedekulgla agressiivses keskkonnas, pidades vastu nii maohappele kui sapile. 
 
Cytoplani väljatöötatud Saccharomyces Boulardiid töödeldakse "lüofiliseerimise" meetodil, mis kujutab endast külmkuivatamist, mis omakorda tagab toimeaine stabiilsuse ilma lisaaineteta. Cytoplani väljatöötatud Saccharomyces Boulardii on samuti vastupidav antibiootikumidele ega vaja säilitamisel külmutamist. 
Tegu on unikaalse, loodusliku ja ohutu mikroorganismiga, mis on arenenud koos inimesega meie söögiahelas iidsetest aegadest.
 
Manustamine: Vastavalt terapeudi ettekirjutusele.
 
Reisile minnes soovitame alustada toidulisandi võtmist vähemalt 7 päeva enne reisi algust. Tarvitage toidulisandit ka reisi ajal ning jätkake toidulisandi võtmist vähemalt 7 päeva jooksul peale reisi.
 
Säilitada kuivas ja jahedas, otseste päikesekiirte eset kaitstuna. Ei vaja külmkapis hoidmist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 
 
Koostisained: Saccharomyces boulardii, taimne tselluloos (kapsli kest).