Cytoplan Methyl Factors, 60 tabletti

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Cytoplan Methyl Factors, 60 tabletti
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Cytoplan Methyl Factors, 60 tabletti 18.60 EUR
 
Methyl Factors toidulisand on välja töötatud, et aidata neid, kellel on kesine ainevahetus ning kes vajavad abi toitainete omastamisel. Metüülgrupi ained on keha reaktsioonide edastajad. Need ühinevad teiste ainetega, et alustada reaktsioone, mis reguleerivad olulisi keha protsesse, näiteks geenide aktiivsust ja ensüümide aktiveerimist.
 
Toode on mõeldud neile, kellel on kõrge homotsüsteiini tase või teised tervise probleemid, mis on tingitud puudulikust metülatsiooniprotsessist või metüüldoonorite toitainete puudusest dieedis.
 
Metüülimine on üks tähtsamaid ja tavalisemaid protsesse kehas. See toimub sadades keemilistes reaktsioonides. Metüülimine toimub peaaegu kõikides keha reaktsioonides, k.a. detoksifikatsioon, neurotransmitterite süntees, mitokondrite kaitse, folaatide metabolism, veresoonkonna tervis, hormonaalne tasakaal, CoQ10 süntees jne.
 
Toode sisaldab betaiini (TMG), mis on parim metüüldoonor, vitamiine B6, B12, B2, foolhapet ja tsinki. Kõik need toitained soodustavad metüülimisprotsesse ning on olulised närvisüsteemi ja detoksifikatsiooni toimimisele.
 
Kõrge homotsüsteiini taseme põhjuseks võib olla metüülgruppide madal tase dieedis. See võib põhjustada ka rida teisi terviseprobleeme.
 
Koostisained: Trimetüülglütsiin (TMG, tuntud ka kui betaiin), mikrokristalliline tselluloos, dikaltsiumfosfaat, vitamiin B12 metüülkobalamiini kujul, vitamiin B6 püridoksaal 5 fosfaadi kujul, taimne steariinhape, tsinktsitraat, taimse tselluloos (tabletikate) ränidioksiidi, riboflaviini, foolhape L -metüülfolaadi kujul.
 
Manustamine: 1 tablett päevas või vastavalt terapeudi ettekirjutusele. 
 
Säilitada kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas. 
 
Ei sisalda, GMOd, nisu, gluteeni, sojat, pärmi, tärklist, piimatooteid, lisatud suhkruid, värvi-, maitse-, ega säilitusaineid. 
 
Sobib ka taimetoitlastele, veganitele ja inimestele candida tundlikkusega. 

Riik: Suurbritannia