Cytoplan Biotiin ehk vitamiin H (ilu vitamiin)

Epood > KAUBAMÄRGID > CYTOPLAN >Cytoplan Biotiin ehk vitamiin H (ilu vitamiin)
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Cytoplan Biotiin ehk vitamiin H (ilu vitamiin) 12.80 EUR
 
Biotiin on oluline süsivesikute, rasvade ja valkude ainevahetuses ning naha, juuste ja närvisüsteemi tervise puhul.
 
Cytoplan Biotin on Food StateTM toidulisand ja pakub seega toitaineid samas vormis nagu toiduainetes.
 
Biotiin on vees lahustuv B-kompleksis sisalduv vitamiin, mida toodetakse soolestikus bakterite poolt. Biotiin aitab säilitada normaalset juuste ja naha seisukorda.


Vajalik ainevahetuse protsesside kulgemiseks, närvisüsteemi normaalseks tööks, suguhormoonide sünteesiks.
 
Vajalik seedeensüümide, immuunsüsteemi koostisosade moodustamiseks, tagab nende normaalse töö
Vähendab liigeste valu, takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minekut, aitab hästi ekseemi ja dermatiidi ravi puhul
H vitamiini omastamist ja kogust vähendavad alkohol, kohv, antibiootikumid, sigaretid, kange parkainete rikas tee, magneesiumi defitsiit, toore munavalgu tarbimine suurtes kogustes.   H vitamiini moodustamiseks soolestikus peab selle mikrofloora olema normaalne.
 
H vitamiini toimet tõhustavad vitamiinid B1, B2, B3, B6, B9, B12, E, A ja C.   H vitamiin osaleb rashapete sünteesis, rakkude kasvus. Tegutseb ka juuste ja küünte hüvanguks.   Vaeguse tunnused: isutus, põletikuline ja paistes keel, lihaste valulikkus, kuiv ja ketendav, sügelev ja hallikas nahk, unetus. Kestva puuduse tunnuseks on spetsiifiline nahahaigus – seborröa ehk patoloogiline rasvuvoolus naha rasunäärmetest, depressioon, letargia, hallutsinatsioonid ning halveneb juuste seisund (väljalangemine, kiilaspäisus).
 
Koostisained: Biotiin 100µg, 200% NRV*
 
+ NRV = Toiteväärtuse võrdlusväärtus
* Ei näita NRV-d

Manustamine: 1-2 tabletti päevas või võtke vastavalt terapeudi juhistele.


Hoidke jahedas, kuiva ja otsese päikesevalguse eest.
 
Hoidke kõiki toidulisandeid väikelastele kättesaamatus kohas. Ärge ületage lubatud soovitatavat kogust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi. Toidulisandite kõrvaltoimeid esineb haruharva. Juhul, kui teil esineb kõrvaltoime, lõpetage toidulisandi tarvitamine ja pöörduga oma terapeudi või arsti poole. 


Riik: Suurbritannia