Cytoplan B12 vitamiin(metüül-adenosüülkobalamiin)

Epood > KAUBAMÄRGID > CYTOPLAN >Cytoplan B12 vitamiin(metüül-adenosüülkobalamiin)
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Cytoplan B12 vitamiin(metüülkobalamiin) 60 tablett 9.30 EUR
 
Cytoplani B12 (60 tabletti) vitamiini keelealuse toidulisandi toimaineks on metüülkobalamiin ja adenosüülkobalamiin. Tegu on tugevatoimelise ja aktiivse B12 toidulisandiga, mis koosneb kvaliteetsetest koostisainetest. (Metüülkobalamiin on paremini imenduv vorm kui tsüanokobalamiin)
 
Koostisained: Vitamiin B12 ( metüükobalamiin ja adenosüülkobalamiin), dekstroos, mikrokristalne tselluloos, naatrium, steariinhape.
 
Manustamine: 1 tablett päevas asetada keele alla ja hoida kuni täieliku lahustumiseni, või tarvitada vastavalt terapeudi ettekirjutusele. 
 
Sobib taimetoitlastele ja veganitele, samuti inimestele Candida ja pärmi tundlikkusega.  
 
Toidulisandi tarvitamine ei asenda tervislikku eluviisi ja mitmekesist toitumist.
 
hoida kuivas ja jahedas, otsese päikese eest kaitstult. 
 
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Anthony William: Vitamiin B12(adenosüülkobalamiin ja metüülkobalamiin) peaksid kindlasti võtma piisavas koguses kuna see vitamiin, mida napib peaaegu kõigil- kaitseb kogu su keha EBV (Epstein_Barr viirus) viiruse eritatud närvimürkide eest. B12 toetab ja parandab kesknärvisüsteemi ja sisenõrenäärmeid ning aitab tugevdada virgatsnäärmeid ajus, kaitstes viimast niimoodi EBV eest. See vitamiin tugevdab ühtlasi ka immuunsüsteemi, suurendab vaimset võimekust ja tasakaalustab emotsioone ning soodustab metülatsiooni ja vähendab vere homotsüsteiini sisaldust. (Raamatust Meditsiinimeedium Kilpnäärmeravi)


Riik: Suurbritannia