Coral zinc 15 100 tabletti

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Coral zinc 15 100 tabletti
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Coral tsink 15 100 tabletti 0.00 EUR
Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485
 
Tsink avaldab soodsat mõju tervisele:
– tagades täisväärtusliku toetuse immuun- ja endokriinsüsteemile,
– optimeerides ainevahetust,
– parandades naha seisundit.
 
Coral Zinc – see on funktsioonide diapasoonilt unikaalne toode, mis avaldab soodsat mõju tervise tugevdamisel, on eluliselt tähtis tüümuse ja immuunsussüsteemi funktsioneerimiseks, hoiab ära immuunpuudulikkuse teket, avaldab viirusevastast toimet, toetab keha hormonaalset tasakaalu, hoides ära eesnäärme adenoomi, nahahaiguste teket, on efektiivne akne ravimisel.
 
Toode sisaldab tsinkglükonaati, mida organism omastab täielikumalt ja kergemini, mis ei põhjusta tarvitamisel kõrvaltoimeid, vastab kõrgetele kvaliteedistandarditele, seda soovitatakse eri vanuserühmadele.
 
Tsingi allikad toidus on veiseliha, maks, mereannid, nisuidud, kaerajahu, porgand, hernes, spinat ja pähklid.
 
Täiskasvanud inimese organism sisaldab 1,5-3 g tsinki. Tsinki võib leida kõikides elundites ja kudedes, kuid suurim hulk seda sisaldub eesnäärmes, spermas, nahas, juustes, lihaskoes, vererakkudes.
 
Mikroelement tsink osaleb eri liiki ainevahetuses, kaasa arvatud valkude ainevahetuses, seepärast on vajalik paljude biokeemiliste protsesside normaalseks kulgemiseks. See element on vajalik valkude sünteesiks, sealhulgas kollageeni ja luude moodustumisel.
 
Tsink osaleb rakkude jagunemise ja diferentseerimise protsessides, T-rakulise immuunsuse kujunemisel, kümnete ensüümide ja kõhunäärme insuliini funktsioneerimisel.
 
Tsink soodustab E-vitamiini imendumist ja selle vitamiini normaalse kontsentratsiooni hoidmisele veres, reguleerib vereloomeprotsessi.
 
Tsink mängib olulist rolli naha regenereerimisprotsessides, juuste ja küünte kasvamisel, rasunäärmete sekretsioonil, kuna see osaleb valkude sünteesil.
 
On oluline alkoholi töötlemisel organismis, mistõttu selle puudus võib suurendada kalduvust alkoholismile.


Toodet on võimalik tellida.