Coral Visi-Prime (silmatervis)30 geelkapslit

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Coral Visi-Prime (silmatervis)30 geelkapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Coral Visi-Prime 30 geelkapslit 0.00 EUR
Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485, saades koheselt soodustust 20%
 
Omadused:
– Aitab kaasa nägemise teravuse ja kvaliteedi säilimisele, täiendades kasulikke ainete puudujääki, mis on vajalikud silmade optimaalse töö jaoks,
– Vähendab silmade väsimust nende suurenenud koormuse korral (lugemine, arvutitöö, TV vaatamine jms),
– Aitab aeglustada eakusega kaasnevat nägemise halvenemist ja erinevate silmahaiguste arengut.
 
Polüküllastumata rasvhapped Omega-3 (sh üks kõige kasulikum silma võrkkesta jaoks – docosahexaenoic acid) ennetavad “kuiva silma” sündroomi arengut, takistavad põletikuliste protsesside arengut, mõjuvad positiivselt nägemise kvaliteedile üldiselt.
 
Kõrgest peiulillest saadud luteiin ja zeaksantiin maguspiprast – need on tähtsamateks koostisosadeks paljude silmahaiguste profülaktikas. Need karoteenid (kollased ja punased pigmendid, mida leidub palju köögiviljades) oma antioksüdantse toimega kaitsevad silmi ultravioletsete kiirte eest, takistavad vananemisest või muudest välisfaktoritest tulenevat võrkkesta degradeerumist.
 
B2, E-vitamiinid ja tsink parandavad nägemise teravust, silmade ja adapteerumist erede valgusega, takistavad lühinägelikkuse arenemist, silma võrkkesta ealisi muutusi.
 
Koostisosad:
– Kalaõli 500 mg (Omega 3 300 mg; DHA 250 mg; EPA 30mg);
– E-vitamiin 18 mg;
– tsink 10 mg;
– luteiin 10 mg;
– zeaksantiin 2 mg;
– B2-vitamiin 1.4 mg.


Toodet on võimalik tellida.