Coral MagiCal, tugevad luud ja liigesed

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Coral MagiCal, tugevad luud ja liigesed
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Coral MagiCal, tugevad luud ja liigesed 0.00 EUR
Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485, saades kohe soodustust 20%
 
Toote Kaltsium Magical tarvitamine:
– hoiab ära kaltsiumi defitsiidi ja mineraalainete tasakaalu häirumisega seotud haiguste tekke;
– tugevdab luu- ja lihaskudet;
– on vajalik traumade, operatsioonide, haigestumiste järgsel taastumisperioodil.
 
Kaltsium on tähtsaim makroelement inimese organismis, mis on vajalik igaühele. Selle vähesus kutsub esile rea haigusi, sealhulgas südamehaigused, seedetrakti ja liigeste haigused.
 
Toode Kaltsium MagiCal on unikaalne mineraalainete allikas iidses Jaapani meres moodustunud looduslikest merelistest setetest ning spirulinast, mis täiendab rikkalikku mineraalainete sisaldusega toodet toitainetega. Ideaalselt tasakaalustatud meremineraalide kombinatsioonil on tähtis roll tervise hoidmisel, tugi-liikumisaparaadi tugevdamisel, see vähendab osteoporoosi tekkeriski, erinevate traumade tekkimise riski põrutuste või löökide tagajärjel, parandab kesknärvisüsteemi tööd, on vajalik dieedi ajal ja operatsioonijärgsel perioodil.
 
Aktiivkomponentide toime
 
Kaltsiumil on oluline roll tervise hoidmisel.
 
Luustik koosneb 2/3 ulatuses sellest mineraalainest, seepärast soovitatakse kaltsiumi eriti sagedamini selle puuduse all kannatavatele noorukitele ja naistele.
 
Meresetetest saadud kaltsium omastub paremini ja täielikumalt.
 
On vajalik luude moodustumiseks ja nende tugevdamiseks, hoides ära nende haprust ja pehmenemist.
 
Osaleb närviimpulsside ülekandes, parandades lihaste ja liigeste liikuvust.
 
Reguleerib südame-veresoonkonna tööd, lihaste, sealhulgas ka tähtsaima südamelihase – müokardi kokkutõmbumist ja lõdvestumist.
 
Normaliseerib seedimist ja fermentatiivseid protsesse.
 
Muudab sisekeskkonna leeliselisemaks, vähendades paljude raskete haiguste tekkeriski.
 
Magneesium on samuti üks luukoe põhikomponente, on vajalik normaalse luutiheduse alalhoidmiseks. Tagab kaltsiumi optimaalse omastamise ja takistab selle liigset väljutamist organismist, lõdvestab lihaseid, reguleerib ainevahetust, suurendab valgu sünteesimist ja energia tootmist.
 
Tsink ja vask aitavad kaasa haavade paranemisele, hoiavad ära nahahaiguste tekke, hoiavad alal vere normaalset koostist, osalevad närvikiudude kesta – müeliini – sünteesis.
 
Spirulina on väärtuslik kergesti omastava valgu, vitamiinide ja mineraalainete allikas. Selle koostisesse kuuluvad B2- ja B12-vitamiinid sobivad ideaalselt mineraalsoolade kompleksiga, parandavad kvalitatiivselt kaltsiumi omastamist seedetraktis, tagavad selle transportimise ja hoiavad vitamiinide ja mineraalainete tasakaalu organismis.120 tabletti
 
Koostisosad: Merelised mineraalsed setted (kaltsium, magneesium, raud, tsink, vask, mangaan, kroom) 1,3 g
Spiruliina vetikas 75 mg


Toodet on võimalik tellida.