Coral Club PhytoMix naistele 30 taimset kapslit

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Coral Club PhytoMix naistele 30 taimset kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Coral Club PhytoMix naistele 30 taimset kapslit 0.00 EUR
Coral Club tooteid  võite tellida või küsida hinda võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485


Beeta-alaniin „naiste“ aminohape, kergendab seisundit menopausi ajal (vähendab kuumahoogusid, palavustunnet, higistamist), on asendamatu kombinatsioonis fütoöstrogeenidega.
Humalakäbiekstrakt rahustav toime kesknärvisüsteemile, vähendab ärrituvust, peavalu, parandab meeleolu ja und. Tänu fütoöstrogeenidele korrigeerib õrnatoimeliselt menstruatsioonitsüklit ja sugulist aktiivsust, aitab kaasa naissuguhormoonide sünteesile.
 
Linaseemned on rikkalikuks hormoonilaadse toimega lignaanide allikaks, kompenseerivad naissuguhormoonide puudujääki organismis, hoiavad piimanäärmete tervist.
 
Safrani emakasuudmete ekstrakt Sisaldab krotsiini ja safranaali – unikaalseid antioksüdante ja emotsionaalset fooni parandavaid stressivastaseid komponente.

Toimib soodsalt naise organismi hormonaalsele foonile, rahustab pehmelt, aitab toime tulla depressiooniga, neurooside ja unetusega.
 
Humal ja lina – need on tuntud loodusliku fütoöstrogeeni allikad.


Toodet on võimalik tellida.