Coral Club Pentokan (kaaliumi preparaat)20tk pakis

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Coral Club Pentokan (kaaliumi preparaat)20tk pakis
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Coral Club Pentokan 20tk pakis 0.00 EUR
Antud toodet võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485
 


Toetab keha energiatootmist ja parandab töövõimet.
Soodustab rakusisese metabolismi regulatsiooni.
Toetab südame tervist ja tugevdab veresoonte seinu.

Toodet on võimalik osta kauplusest.
 
Kasutamine: Lahustada 1 kihisev tablett 60 ml vees või mahlas.
Täiskasvanutel võtta 1 tablett 1-2 korda päevas koos toiduga.
 
Põhilised komponendid:
 
Kaalium
 
Keemiline element, mille tähtsust ei tohi alahinnata. Seda leidub kõikides rakusisestes vedelikes ning see aitab tasakaalustada happe-aluselist tasakaalu. Kaalium on oluline südame tervisele, vähendades rütmihäire müokardi jõudlust. Selle sisalduse vähenemine veres suurendab arütmia riski. Antud mineraali tasemest organismis sõltub meie töövõime ja energilisus. Kaaliumi vaegusega inimene (füüsilise või vaimse aktiivsuse, stressi või tasakaalustamata toitumise tagajärjel) tunneb väsimust ning tema produktiivsus langeb.
 
C-vitamiin
 
Antioksüdeerivate omadustega vitamiin, mis on oluline tugeva tervise saamiseks. Kui teil on aktiivne elustiil, pingeline töö, palju stressirohkeid situatsioone või elate ebasoodsates tingimustes, siis on selle manustamine lausa hädavajalik. C-vitamiin varustab hapnikuga lihased ja sidekoed, osaleb kollageeni sünteesis ja soodustab valkude omastamist. Tänu sellele suudab organism pärast treeningut ja stressi kiiremini taastuda. C-vitamiin toetab ka keha kaitsemehhanisme ja pidurdab enneaegset vananemist.
 
Riboos
 
Vajalik ATP (adenosiintrifosfaat) molekulide sünteesiks, mille abil säilitavad ja kasutavad kõik meie organismi keharakud energiat biokeemiliste reaktsioonide tarbeks. Riboos on eriti oluline sportlaste elutempo juures: pärast treeninguid või stressi on ATP kontsentratsioon rakkudes oluliselt vähenenud ja täiendav riboosi manustamine aitab taastada kulutatud energiavarusid.
 
Koostisosad: Kaalium (vesinikkarbonaat) 420 mg, C-vitamiin (L-askorbiinhape) 100 mg, Riboos 20 mg

Toodet on võimalik tellida.