Chaga tee siberi ženženniga 50g

Epood > TOIDUAINED >Chaga tee siberi ženženniga 50g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Chaga tee siberi ženženniga 50g 3.70 EUR
 
Koostisosad: kuivatatud ja aurutatud metsikult kasvav kasekäsna (Inonotus Obliquus) graanulid, eleuterokoki (Eleutherococcus Senticosus) juured 2%.
 
Omadused: kasekäsna on kasutatud organismi vastupanu võime tugevdamiseks kahjulike välismõjude vastu, eleuterokokk toetab immuunsüsteemi ja hingamis elundeid, tõstab vaimset ja füüsilist võimekust, aitab säilitada normaalset veresuhkutaset ja vererõhku
 
Chaga ehk kasekäsn sisaldab palju B vitamiine, flavonoide, fenoole, mineraale ja ensüüme. Lisaks on see üks maailma rikkalikumaid pantoteenhappe allikaid – vitamiin, mida vajatakse nii neerupealistes kui seedeorganites. Kasekäsn soodustab mürgiste ainete eritumist organismist, omab antioksüdatiivseid omadusi, immuunsüsteemi tugevdava ja kasvaja rakkude kasvu pärssiva toimega.
 
Tervise hoidmisel on oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil.
 
Hoiatus! Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosa suhtes. Ei ole soovitatav tarbida lastele, rasedatele ja rinnaga toitmise ajal.
 
Teejoogi valmistamine: 2-3 teelusikale kasekäsna teele lisada 500ml keeva vett, lasta tõmmata 5-6 minutit. Soovi korral lisada mett, magusainet või fruktoosi.