Ca-Mg Kompleks 90 tabletti

Epood > TERVIS > Toidulisandid >Ca-Mg Kompleks 90 tabletti
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Ca-Mg Kompleks 90 tabletti 0.00 EUR

Coral Club tooteid  võite tellida võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485 ja saate kohe soodustust -20%.


Toode sisaldab kaltsiumi ja magneesiumi orgaanilisi soolasid koos sünergiliste ainete kompleksiga, mis võimaldab kõrget biosaadavust ja maksimaalset omastatavust. Omab mitmekülgset toimet, mõjutades praktiliselt kõiki vahetusprotsesse organismis ning taastades happe-aluselist tasakaalu.
 
Koostisosad: kaltsium, magneesium, räni, boor, K vitamiin, D3 vitamiin
 
Omadused:
Aitab toime tulla stressiga, emotsionaalsete ülekoormustega.
Soodustab südame-veresoonkonna süsteemi normaalset tööd.
Tugevdab luu- ja kõhrekudesid, soodustab kollageeni sünteesi organismis.
Mõjutab soodsalt mao-seedetrakti funktsioone.
 
Komponendid (koostisosad):
Kaltsiumi ja magneesiumi orgaanilised vormid, tsitraadid ja malaadid, kergesti omastatavad, kuna palju vähem konkureerivad teiste mineraalidega imendumise pärast, aga nende vahekord on ideaalseks proportsiooniks nende elementide koostööks.
 
Kaltsium ja magneesium on esmatähtis südame-veresoonkonna süsteemi normaalseks tööks, närviimpulsite ülekandeks närvisüsteemis. Nad osalevad luu- ja kõhrekoe moodustamisel.
 
Boor, räni, K ja D3 vitamiin omavad sünergilist toimet kaltsiumi ja magneesiumi suhtes – parandavad nende omastatavust ja vahetust kõikides organites ning kudedes.
 
Boor soodustab D3 vitamiini sünteesi, mis on vajalik kaltsiumi omastamiseks, aga ka osaleb rakumembraanide ehituses. Samas osaleb parathormooni  –  luukoe magneesiumi ja kaltsiumi peamise vahetusregulaatori – sünteesis.
 
Räni osaleb peamiste sidekoe valkude moodustamises, suurendab luude mineraliseerimise protsessi, tugevdab kõhreid ja sidemeid.
 
K vitamiini roll on äärmiselt tähtis, sest ta aitab kaltsiumil „õigesti tungida“ luukoesse. See vitamiin osaleb spetsiaalse valgu sünteesis, mis viib välja soonteseintele vajunud kaltsiumi ülejääke. Peale selle stimuleerib K vitamiin teise valgu, osteokaltsiini, mis kinnistab kaltsiumi luude pinnale, aktiivsust.
 
D3 vitamiin hoiab kaltsiumi optimaalset taset veres, tõstab kaltsiumi imendumist peensooles ning transporti verest luudesse, vajalik hammaste ja luude tervisele.
 
Soovitused: Bioloogiliselt aktiivse lisandina toidule – kaltsiumi,magneesiumi,räni,boori,K vitamiini ja D3 vitamiini  lisaallikas.
 
Kasutamine:   2 tabletti  2 korda päevas toiduga.
 
Kasutamise kestvus:   1  kuu
 
Vastunäidustused: individuaalne talumatus, rasedus, rinnaga imetamine.
 
Enne kasutamist soovitatakse konsulteerida arstiga.

Toodet on võimalik tellida.