CYTOPLAN

Epood > KAUBAMÄRGID > CYTOPLAN

Cytoplan on unikaalne teadusliku alusega ettevõte, ms toodab toidulisandeid eksklusiivselt professionaalidele ja nende patsientidele. Cytoplan asutati 1990.a. praktiseerivate terapeutide poolt, kellel oli selja taga mitmete aastate kogemus toidulisandite teaduse vallas.
 
Ettevõttes pannakse rõhku kvaliteedile, innovatiivsusele ja toodete tõhususele. Cytoplan on mitmeid aastaid olnud liider just toidupõhiste toidulisandite valmistajate hulgas. Tehes tihedat koostööd teadlaste ja arstidega, toodab ettevõte tõeliselt uuenduslikke, kõrge bioloogilise aktiivsusega tooteid, mis on loodud põhjalike uuringute ja teadustööde tulemusena. Cytoplanil on kõrge maine, mille taga on laitmatu kvaliteet, terviklikkus, uuenduslikkus ja suurepärane teenindus.
 
Cytoplani põhimõtteks on, et toidulisandid on inimorganismile kõige paremini omastatavad ja sobivad siis, kui need jõuavad organismi samas vormis, kuidas need esinevad tervislikus toidus (Food State form). Seepärast on Cytoplani toidulisandid kõrge bioloogilise efektiivsusega toitainete segud, milles on kasulikud ained esindatud koos nende looduslikus vormis esinevate lisaainetega. Ettevõtte filosoofia aluseks on põhimõte, et vajalik toitaine peab olema ainevahetusele sobivas vormis. Siis ei teki ka vajadust tarvitada toidulisandeid suurtes kogustes.
 
Cytoplani omanikuks on heategevuslik organisatsioon ning ettevõte annetab pidevalt toidulisandeid teistele heategevusasutustele ja abivajajatele. Ettevõtte põhieesmärgiks on panustada oma klientide tervisesse ja see on Cytoplanile olulisem, kui kasum.
 
Kõik tooted on loodud tuginedes teaduslikele uuringutele ja nende tõhusus on tõestatud heade tulemustega. Cytoplani tooted on mõeldud neile, kes hoolivad oma tervisest ja usuvad, et loodusel on võti tõelise tervenemise juurde ning, kes soovivad tooteid ettevõttelt, kellesse nad saavad uskuda.
 
Hetkel töötavad Cytoplani toodetega üle 3500 terapeudi ja meediku.
 
Mida tähendab meie nimi?
 
'Cyto' tähendab kreeka keeles rakku, iga elusolendi põhilist struktuurset ja funktsionaalset algühikut, „elu ehituskivi“. Niisiis tähendab Cytoplan rakkude plaani või plaani rakkude jaoks. Oma panuse tervema elu ehitamiseks annab Cytoplan läbi loodusliku ja teadusliku lähenemise toitumisele, mida ettevõte kannab edasi kõrgekvaliteetsete toidulisandite tootmise ja koolitusprogrammide läbiviimisega.
 
'Cyto' tähendab kreeka keeles samuti „seest tühja“ või konteinerit, sealt ka seos rakuga. Firma logol on see kajastatud kolvina. Kolb esindab ka teadust ja ettevõtte teaduslikult kinnitatud lähenemist - toodete innovatiivsus on alati kinnitatud viimaste teaduslikult põhjendatud tõenditega.
 
Logo on täiendatud loorberi lehtedega, mis sümboliseerivad Loodust. Cytoplan kasutab oma toodete loomisel uusimaid toitainete teaduse ja uuringute tulemusi, koostades nii looduslähedasi tooteid, kui võimalik. See põhimõte on kapseldatud ka Cytoplani motosse: Loodus kohtub teadusega - Nature Meets Science.

Cytoplan Selenium 60 tabletti

Hind: 15.80 EUR
+ - 

Tulemused 1 - 21 / 33 | Leht 1 / 2