CHAGA HEALTH

Epood > KAUBAMÄRGID > CHAGA HEALTH

Eesmärgiks on aidata inimestel oma tervise eest hoolt kanda. Väga paljud taimed sisaldavad organismile vajalikke aineid ning nende tervendav mõju on teaduslikult tõendatud. Chaga Health pakub looduslikke toidulisandeid, pannes ravimtaimed inimorganismile suurima kasulikkusega vormi.
 
 
Meie esivanemad on end taimede abil tervena hoidnud ning nende tervendavast mõjust teadlikud olnud, kasutades vanarahvatarkust ja pärandatud retsepte haiguste ennetamiseks ja nende vastu võitlemiseks. Chaga Health annab endast parima leidmaks loodusest seni avastamata pärleid, mis aitavad kaasa inimeste tervise eest hoolitsemisele. Tänu tehnoloogia arengule saadakse taimede koostis ja mõju teaduslikult kindlaks teha ning leida just selliseid manustamise viise, mille puhul mõju organismile kõige kasulikum on. Kasutatakse selliseid töötlemisviise, mis võimaldavad ravimtaimi kasutada aastaringselt, kaotamata seejuures taimede kasulikku mõju.
 
Chaga Health on pühendunud kõrge kvaliteedi pakkumisele. Ravimtaimede puhul on oluline teada, kust ja millal neid tasub korjata, koostisained võivad piirkonniti ja valmidusastme järgi erineda. Taimi korjatakse  eeskätt Eesti kuid vajadusel ka Põhjamaade puhtast loodusest ning nende koostist kontrollitakse  kaasaegse tehnoloogia abil.
 
 

Chaga mahe Elemental eliksiir 500ml

Hind: 35.00- EUR
Soodus: 31.00- EUR
+ -