Kontor

Beebile kannikese-rohelise savi kaitsekreem 50ml

Epood > LASTE TOOTED >Beebile kannikese-rohelise savi kaitsekreem 50ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital kannikese- rohelise savi kaitsekreem 50ml 12.00 EUR
 
Allergiavastane*, säilitusainevaba
Argital beebitooted on valmistatud 100% orgaanilistest koostisosadest, millest olulisemad  on kannike ja päikesekuivatatud roheline savi. Roheline savi on puhastav ja hea niiskuse eemaldaja. Argital beebitooted on allergiavastased* ja ohutud, seda näitavad erinevad naha ja silmade ärrituse ning allergiatestid, mis on läbi viidud Pavia Ülikooli poolt.

Tooteinfo:
Mähkmelöövet ennetav ja juba tekkinud lööbest tingitud põletikulist nahka rahustav ja punetust leevendav kreem. Sisaldab kannikest ja rohelise savi geeli.

 Koostisained: 
 Spring water, Mixture of stearic acid and vegetal glycerine***, Zink oxyde, Olive oil, Ethyl alcohol (bio), Violet extract, Vegetal glycerine**, Sweet almond oil, Marigold extract, Mallow extract, Jojoba oil, Green clay gel, Beeswax, Sandalwood essential oil.
 
* vastavalt DL 15/02/2005 N. 50.
** Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.
***Emulgaator, mis seob vee ja õlid ühtlaselt, et moodustuks kreemjas mass.


Kasutamine:
Kaitsvat kreemi kasutada päevasel ajal.
Õhtuti soovitame puhastada nahka Argital beebidele mõeldud puhastuspiimaga, lasta nahal hetk taheneda ja seejärel raputada pepule Argital beebipuudrit. Ööseks panna mähe.
Hommikul puhastada nahk taas puhastuspiimaga, lasta hetk taheneda, määrida pepule kaitsvat kreemi ja see õrnalt naha sisse masseerida. Panna mähe.

Riik: Itaalia


12€
240€/L