BareFaced Beauty aluspuuder WHISPER 12g

Epood > MAKE-UP > BareFaced Beauty mineraalkosmeetika >BareFaced Beauty aluspuuder WHISPER 12g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
BareFaced Beauty aluspuuder WHISPER 10g 21.00 EUR
 

Barefaced Beauty naturaalne mineraalne aluspuuder on üks looduslikematest, mis on saadaval. See on alkoholivaba, keemiavaba, värvainevaba. Seda on võimalik kasutada nii kergema kui tugevama meigi saavutamiseks, annab hea katvuse, jättes samal ajal nahale kerge ja loomuliku välimuse. Sobib  ka akne, dermatiidi, psoriaasi ja teiste nahahaiguste korral kasutamiseks, sest jätab nahale alles loomuliku hingamise. Ei ummista poore. On naturaalsete päikesekaitse omadustega. Uus lukustatav sõel ei lase puudril lenduda.

Heledale külma alatooniga nahale

Kasutamine: Kanda puhtale kuivale nahale.Kreem, mida kasutatakse eelnevalt meigi alla, peab olema hästi imendunud, sest vastasel juhul mineraalid ei levi ühtlaselt ja tulemuseks on laiguline nahapind. Jälgige, et puuder oleks karbi alaosas, kui ei ole , siis koputage karbile nii kaua kuni puuder vajub läbi väikeste avauste alla. Mineraalpuuder tuleb kanda näole ringjate liigutustega, otsekui püüdes seda sulandada näonahaga. Alustades näokontuuridest, jätkates põskede ja laubaga ning lõpetades lõuaga. Peale seda liikuge pintsliga ülevalt alla. Poleerides nahka mõnda aega, näete ka tulemust. Kui mineraalid on juba nahal, sulavad nad kokku nii naha tooni kui tekstuuri poolest.

 

Koostisained: Mica (CI 77019), tsinkoksiid, ultramariin (CI 77007), raudoksiid (CI 77491, CI 77492, CI 77499), titaandioksiid (CI 77891)].


1980€/kg