Ashwaganda juure pulber 550mg 150kapslit

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED >Ashwaganda juure pulber 550mg 150kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Ashwaganda juure pulber 550mg 150kapslit 22.00 EUR
 
Ashwagandha on Ayurveda tervise süsteemis esimese klassi adaptogeenne toonik. Teda nimetatakse ka talve kirsiks või ayurveda ženšenniks. Ashwagandha aitab kehal kohaneda erinevat tüüpi stressiga  ning on  kõige kuulsam Ayurveda noorendav taim, mis aitab säilitada kudede, eriti lihaste ja luude tugevust, toetades samas neerupealiste ja reproduktiivse süsteemi toimimist.
 
Ashwagandha aitab kogu organismi tasakaalustada ja tugevadada ning mõjub rahustavalt närvisüsteemile.  Teda on kasutatud selja ja liigeste valu ning närvivalu puhul, artriidi puhul, unetuse puhul. Parandab tuju, aitab depressiooni korral, meeleolukõikumiste korral, rahustab paanikahäiretega või närvilist inimest. Turgutab mälu. Sisaldab ainet mida nimetatakse withaferin-A - see aine stimuleerib ajutegevust. Reguleerib neerupealiste tööd, mis on seotud hormoonide eritamisega. Kasutatakse aastatuhandeid ajurveedas "keha ja hinge taastava" vahendina.
Ashwagandha on tuntud ka kui afrodisiaakum, t
a aitab kaasa seksuaaliha tõstmisele ning suurendab reproduktiivset võimet.
 
Koostisosad: 550mg puhas ashwagandha juure ekstrakt, hüdroxüpropüülmethüültselluloos (kapsli kest)
 
Manustamine: 1-2 kapslit 1-2x päevas või vastavalt terapeudi ettekirjutusele. Sobib pikaajaliseks kasutamiseks 2-3 kuud. 
 
Palun pidage nõu oma arsti või terapeudiga enne toote tarvitamist, kui te olete rase, annate rinda, tarvitate ravimeid või kui teil esineb mõni haigus.
 
Säilitada kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Ashwaganda aitab eriti Vata ja Kapha tasakaalutuse korral.


Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist

NB! Mis on adaptogeen
Adaptogeene nimetatakse sageli tervete inimeste "ravimiks". Mõiste “adaptogeen” või “adaptogeenne ravimtaim” viitab farmakoloogilisele kontseptsioonile, mis tähendab, et nende manustamise järel stabiliseeruvad organismi füsioloogilised protsessid ja paraneb homoöstaas ehk keha biokeemiline tasakaal, samuti suureneb rakkude stressitaluvus. Adaptogeenid soodustavad bioloogiliste ergutavate ainete tekkimist kehas (interferoon, interleukiin jt).