Argital viiruki eeterlik õli 10ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ARGITAL >Argital viiruki eeterlik õli 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Ardital viiruki eeterlik õli 10ml 42.20 EUR
 
1 liitri eeterliku õli saamiseks vajatakse 15-20 kg puukoore vaiku. 
Saksamaal, Indias ja Šveitsis läbiviidud uuringud näitasid, et viirukiõlil on kordi suurem põletiku- ja valuvastane toime kui aspiriinil, Celebrexil jms. Sel moel on see õli tõeline alternatiiv sünteetilistele analgeetikumidele ja põletikuvastastele preparaatidele. Kuivõrd viiruk ei ole toksiline, on see efektiivseks alternatiivseks, tõeliselt toimivaks ravimeetodiks kroonilise polüartriidi jt. autoimmuunsete haiguste korral. On teada,  et viirukis sisalduv bosvellia hape läbib hematoentsefaalbarjääri, vähendab põletikku ja ajuturset.  Samuti vähirakkude kasvu tunduvast alanemisest, efektiivsest sekkumisest vähirakkude ainevahetusse ja isegi nende hävitamisse. Seejuures kaovad peavalud ja paralüüsid (halvatused). Baseli Ülikooli kliinik soovitab teha viirukiõliga inhalatsioone, mis on kõrvalefektideta, nii raviks kui profülaktilisel eesmärgil. 
Toime: 
 
Kehale: viirusevastane, antibakteriaalne, antiseptiline, põletikuvastane, lima vedeldav, rögalahtistav, krampidevastane, valuvaigistav, vereringet ja immuunsüsteemi stimuleeriv, neerupealiste koorollust reguleeriv, soodustab armistumist, nahakatte taastumist. 
 
Psüühikale: innustav, trankviliseeriv, tugevdav, tasakaalustav, lõdvestav. 
 
Näidustused kasutamiseks: sooltehaigused, Crohni tõbi, spasmid kõhus, diarröa, nõgestõbi, psoriaas, kasvajad, peaaju turse, bronhiaalastma, hepatiit, reuma, peavalud, halvatus, artriit, krooniline polüartriit, kriimustuste, haavade töötlemine, üldise enesetunde parandamiseks. 

2890,00€/L

Riik: Itaalia