Kontor

Argital valgendav hambapasta

Epood > SUUHOOLDUS >Argital valgendav hambapasta
Tootevalikud:
Nimetus Hind
argital valgendav hambapasta 12.15 EUR
 
Bital Dentie valgendav hambapasta 
Säilitusainevaba
 
Argital hambapastad on uuenduslikud oma ainulaadse omaduse poolest: kui tavapäraste hambapastade puhastav mõju hambaid pestes põhineb hõõrdumisel, siis Argital hambapastades toimib hõõrdejõuna roheline savi. Argital hambapastad on loodud hammaste pesuks ilma füüsilist jõudu rakendamata, kaitstes nii hambaemaili kui ka igemete loomulikku heaolu pikema aja jooksul. Bital Dentie valgendav hambapasta sisaldab taimset sütt, meresoola, valget savi, piparmündi-, aniisi- ja taruvaigu eeterlikke õlisid. Hambapasta on musta värvi. Ei kahjusta hambaemaili.
 
Koostisained: Vegetal glycerine1 (taimne glütseriin), Spring water (allikavesi), White clay (valge savi), Ethyl alcohol (bioloogiline etüülalkohol), Beech and Birch coal (pöögi- ja kasesüsi), Sea salt (meresool), Xanthan gum2 (ksataankumm), Peppermint essential oil* (piparmündi eeterlik õli), Anise essential oil* (aniisi eeterlik õli), Bee propolis extract (mesilaspropolis ektrakt), Benzoin resin extract (bensoeekstrakt), Berberis resin extract (kukerpuu ekstrakt).

* Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen.
1 Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.
2 Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.
 
Kasutamine: Pigista hambapasta hambaharjale ja harja hambaid ning igemeid kergelt, kasutades vertikaalseid liigutusi hammaste välisküljel ja ringjaid liigutusi hammaste siseküljel. Hambaid on soovitav hambapastaga õrnalt harjata pärast igat söögikorda.
 
Riik: Itaalia


10,00 €
133,33 €/l