Argital toitev massaažiõli kehale 125ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Kehaõlid >Argital toitev massaažiõli kehale 125ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital toitev massaažiõli kehale 125ml 20.40 EUR
 
100% looduslik, säilitusainevaba
 
Argital toitev massaažiõli sisaldab puhast seesami taimeõli, põldosja ekstrakti ja rohelise savi geeli. Seesami taimeõli annab pinguldavale massaažiõlile kergelt soojendava toime, kõigi toimeainete koosmõjul aga muutub nahk niisutatuks, pehmeks ja säravaks. Õli sobib väga hästi keha üldmassaažiks.
 
KoostisainedSesame oil (seesamiõli), Ethyl alcohol (orgaaniline etüülalkohol), Equisetum plant extract (osise ekstrakt), Green clay gel (rohelise savi geel), Natural vit. E (E-vitamiin).
 
Kasutamine: Pihustada peopessa rohkelt toitvat õli ning masseerida seda kellaosuti liikumise suunas ringjate liigutustega nahale, kuni õli on täielikult imendunud. Parim aeg seda teha on pärast vanni või duši alt tulles, sest siis on poorid veel tänu soojale veele laienenud.

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Riik: Itaalia20,40 €
163,20 €/l