Argital soojendav kehamask 500ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ARGITAL >Argital soojendav kehamask 500ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital soojendav kehamask 500ml 23.10 EUR
 
Päikesekuivatatud ventileeritud rohelise savi baasil soojendavat kehamaski kasutatakse liigese-ja lihasvalude korral. Mask, mis on pakendis valmiskujul, sisaldab lisaks põhikomponendile savile, veel bensoe, kampri, kibeda paprika, tüümiani, golteeria, männi, niaouli, kaneeli ja oregaano eeterlikke õlisid.
 
 
Koostisained: Solum Fullonum, Aqua, Glycerin, Gaultheria Procumbens Oil*, Pinus Pumilio Oil*, Camphor Oil*, Thymus Vulgaris Oil*, Capsicum Frutescens Oleoresin, Melaleuca Viridiflora Oil*, Cinnamomum Zeylanicum Oil*, Origanum, Origanum Vulgare Oil*, Styrax Benzoin Extract, Xanthan Gum, Alcohol.
*Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: Limonene, Linalool, Benzyl Cinnamate, Amyl Cinnamal, Eugenol.
 
 
 
Kasutamine: Katta ravi vajav koht kehal 0,5cm paksuse mudakihiga, see omakorda niiskust imava paberiga (näiteks majapidamispaberiga) ning seejärel puuvillase või villase riidega. Mõni minut peale maski nahale kandmist on tunda soojust, mille intensiivsus võib varieeruda olenevalt ravitavast kehaosast ja individuaalsest tundlikusest. Mudamask eemalda lusikaga ja puhasta nahk seejärel sooja veega. Maski on soovitav teha kord päevas, suuremate valude korral kuni kolm korda päevas. Mudamaski võib kasutada ka mitmel erineval kehaosal samaaegselt.

46,20€/L

Riik: Itaalia