Kontor

Argital salvei hambapasta 75ml

Epood > SUUHOOLDUS >Argital salvei hambapasta 75ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital salvei hambapasta 75ml 12.15 EUR
 
Salvei hambapasta tervete igemete heaks
Säilitusainevaba
 
Argital hambapastad on uuenduslikud oma ainulaadse omaduse poolest: kui tavapäraste hambapastade puhastav mõju hambaid pestes põhineb hõõrdumisel, siis Argital hambapastades toimib hõõrdejõuna roheline savi. Argital hambapastad on loodud hammaste pesuks ilma füüsilist jõudu rakendamata, kaitstes nii hambaemaili kui ka igemete loomulikku heaolu pikema aja jooksul.
 
Salvei hambapasta reguleerib suu happelist tasakaalu ja võitleb igemepõletiku vastu. Rohelise savi geelis sisalduvad looduslikud mineraalid ja mikroelemendid ning kibuvitsaekstrakt koos puuviljahapete ja meresoolaga tugevdavad hambaid ning igemeid. Salvei ja taimne glütseriin hooldavad suud ja hambaid. Taruvaigu ja salvei eeterlikud õlid ennetavad hambaaukude ja katu teket. Kaoliin ja kaltsiumkarbonaat puhastavad ja masseerivad hambaid ning igemeid. Ksantaankumm on looduslik kliister e. kummitaoline aine, mis lisaks ka niisutab ja tasakaalustab. Bensoeekstrakt annab hambapastale magusa maitse. Orgaanilisel teel saadud etanool on hea taimeekstraktide lahustaja. Vesi seob kõik toorained pastataoliseks massiks.
 
Koostisained: Vegetal glycerine1 (taimne glütseriin), Spring water (allikavesi), White clay (valge savi), Calcium carbonate (kaltsiumkarbonaat), Ethyl alcohol (bioloogiline etüülalkohol), Xanthan gum2 (ksataankumm), Sage essential oil* (salvei eeterlik õli), Sage leaf extract (salvei leheekstrakt), Rosehip extract (kibuvitsa ekstrakt), Green clay gel3 (rohelise savi geel), Sea salt (meresool), Chlorophyllin4 (klorofülliin), Benzoin resin extract (bensoeekstrakt), Berberis resin extract (kukerpuu ekstrakt).

* Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, linalool.
1 Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.
2 Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.
3 Solum fullonum on INCI nimetus savi kohta.
4 Klorofülliin on pigment, mis annab taime lehtedele nende rohelise värvuse. Siinkohal võib seda defineerida kui „kristalliseerunud päikesekiirgust“.
 
Kasutamine: Pigista hambapasta hambaharjale ja harja hambaid ning igemeid kergelt, kasutades vertikaalseid liigutusi hammaste välisküljel ja ringjaid liigutusi hammaste siseküljel. Hambaid on soovitav hambapastaga õrnalt harjata pärast igat söögikorda.

Riik: Itaalia


10,00 €
133,33 €/l