Argital salendav kehamask 1000ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Kehakoorijad, vannitooted, maskid kehale >Argital salendav kehamask 1000ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital salendav kehamask 1000ml 46.00 EUR
 
Argital roheline savi on pehme, sile, elastne ja kreemjas. See on looduslik vananemisvastane aine, mis kaitseb, vormib, taaselustab, stimuleerib ja säilitab naha nooruslikkust oma valgusrikka ja särava olemuse Maa sisemusest pärinevate, algset kosmilist päritolu peitvate koostisosadega. Rikkalikult mineraalsooli ja looduslikke spoorelemente sisaldav roheline savi on algupäralt meresavi ja seda leidub Sitsiilia lõunarannikul, mitte kaugel Vahemerest.
 
Savikaevandus, mis asub puhtas ja saastamata piirkonnas, on päikeseline ja tuuline enamuse osa aastast. See teebki võimalikuks, et Argital roheline savi imeb endasse stressi ja vabad radikaalid, jättes naha siidiseks, siledaks ja elastseks.
 
Savimask on 100% looduslik ning sisaldab rohelist savi, puhast magusa apelsini eeterlikku õli ja hulga muid aktiivaineid, mis mõjutavad tselluliiti. Säilitusainete ja süntetiliste lisaainete vaba toode.  Maskil on salendav toime ning see on mõeldud kehapiirkondadele, kus on probleemiks tselluliit.
 
Kasutamine: Kanda vaid tselluliidipiirkonnale. Soovitatav kasutusaeg tulemuste saavutamiseks on 2-3 kuud, vähemalt 1x nädalas (maksimaalselt 2x nädalas). Mask peab nahal mõjuma 20-30 minutit. Õrna naha korral tuleb toodet enne testida väiksemal nahapiirkonnal. Toode sobib väga hästi kasutamiseks saunas.

Riik: Itaalia48,00 €
48,00 €/l