Kontor

Argital piparmündi hambapasta 75ml

Epood > SUUHOOLDUS >Argital piparmündi hambapasta 75ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital piparmündi hambapasta 75ml 10.50 EUR
 

Argital hambapastad on uuenduslikud oma ainulaadse omaduse poolest: kui tavapäraste hambapastade puhastav mõju hambaid pestes põhineb hõõrdumisel, siis Argital hambapastades toimib hõõrdejõuna roheline savi. Argital hambapastad on loodud hammaste pesuks ilma füüsilist jõudu rakendamata, kaitstes nii hambaemaili kui ka igemete loomulikku heaolu pikema aja jooksul.

Piparmündi hambapasta värskendab suuõõnt ja hingeõhku ning aitab vältida hambaaukude ja katu teket. Suuhügieenis täiesti uudne komponent rohelise savi geel, mis on rikas mineraalsoolade ja mikroelementide poolest, puhastab hambad ja suuõõne õrnalt, on leevendava toimega. Ei ole abrasiivne. Tugevdab igemeid ja kaitseb hambaemaili.

Koostisained: Vegetal glycerine1, Spring water, White clay, Calcium carbonate, Ethyl alcohol (bio), Xanthan gum2, Peppermint essential oil*, Peppermint leaf extract, Rosa canina berry extract, Green clay gel3, Sea salt, Chlorophyllin4, Benzoin resin extract, Berberis root extract.

*Natural essential oils’ components: Limonene.

1Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.

2Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.

3Solum fullonum on INCI nimetus savi kohta.

4Klorofülliin on pigment, mis annab taime lehtedele nende rohelise värvuse. Siinkohal võib seda defineerida kui „kristalliseerunud päikesekiirgust“.

Kasutamine: Pigista hambapasta hambaharjale ja harja hambaid ning igemeid kergelt,
kasutades vertikaalseid liigutusi hammaste välisküljel ja ringjaid liigutusi
hammaste siseküljel. Hambaid on soovitav hambapastaga õrnalt harjata pärast
igat söögikorda.

Riik: Itaalia