Argital pinguldav õli rindadele 50ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Kehaõlid >Argital pinguldav õli rindadele 50ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital pinguldav õli rindadele 50ml 23.50 EUR
 
100 % looduslik
 
Nisuiduõli sisaldab endas rohkesti looduslikku E-vitamiini, mis elavdab naha loomulikke funktsioone ja kaitseb enneaegse vananemise eest. Roosi eeterlik õli turgutab väsinud nahka ning ylang ylang-, kurereha- ja lavendli eeterlikud õlid aitavad rindade õrnal nahal püsida toonuses ning elujõulisena. Kasutatakse ka rindade trimmijana. Õli aroom on pehmelt naiselik ja meeli lõõgastav.

Koostisained: Wheatgerm oil (nisuidu õli), eeterlikud õlid: Rose* (roos), Ylang ylang*, Geranium (kurereha)*, Lavender* (lavendel).
 
* Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, linalool, tsitronellool, isoeugenool, geraniool, Cinnamyl Alcohol, bensüülalkohol, bensüülbensoaat, Benzyl salicilate, eugenool, farnesool.
 
Kasutamine: Tilguta peopesale 10-15 tilka õli, levita see rindadele õrnalt masseerides kellaosuti suunas, kuni õli on täielikult imendunud. Tõhusama hoolduse jaoks kasuta juurde rütmilist massaaži ja pehmete harjastega pintslit.

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Riik: Itaalia23,50 €
188,00 €/l