Argital pinguldav massaažiõli kehale

Epood > KEHAHOOLDUS > Kehaõlid >Argital pinguldav massaažiõli kehale
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital pinguldav massaažiõli kehale 23.50 EUR
 
100% looduslik, säilitusainevaba

Argital pinguldav õli sisaldab nisuidu-, magusa mandli-, kurgirohu- ja avokaado taimseid õlisid, mis toidavad nahakudesid ja aeglustavad naha vananemisprotsessi. Avokaado taimeõli on rikas nahale vajalike vitamiinide poolest. Lavendli eeterlik õli, rohelise savi geel ja põldosja ekstrakt, mis on äärmiselt ränirikas, toimivad koostöös pinguldavalt, rahustavalt, tasakaalustavalt ja niisutavalt. Lisaks muudab õli naha elastseks ja siidiselt pehmeks.
 
Koostisained: Sweet almond oil (magusa mandli õli), Wheat germ oil (nisuidu õli), Ethyl alcohol (etüülalkohol), Avocado oil (avokaado õli), Lavender essential oil* (lavendli eeterlik õli), Green Clay gel (rohelise savi geel), Horsetail extract (osise ekstrakt), Borage oil (kurgirohu õli), Natural Vitamin E (E-vitamiin).

* Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, linalool.
 
Kasutamine: Pihustada peopessa rohkelt pinguldavat õli ning masseerida seda kellaosuti liikumise suunas ringjate liigutustega nahale, kuni õli on täielikult imendunud. Parim aeg seda teha on pärast vanni või duši alt tulles, sest siis on poorid veel tänu soojale veele laienenud. Sobib hüdroteraapiaprotseduuridel kasutamiseks.

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Riik: Itaalia23,50 €
188,00 €/l