Argital päevakübara kreem 75ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ARGITAL >Argital päevakübara kreem 75ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital päevakübara kreem 75ml 21.60 EUR
 
Päevakübarakreem Echinacea
Säilitusainevaba
 
Päevakübarakreem on tõhus abivahend paljude nahakahjustuste korral (krooniline nahapunetus, lööbed, infektsioonid, kergemad põletushaavad, väikesed lõikehaavad). Elustab kahjustunud kudesid, uuendab ja värskendab nahka. Sisaldab päevakübara- ja saialille ekstrakte, mis on parandava toime juures määrava tähtsusega ning nelgi-, eukalüpti-, sidruni-, raudürdi- ja piparmündi puhtaid eetrlikke õlisid. Rohelise savi geel võimendab taimede mõju veelgi. Mandli taimne õli toidab nahka ja parandab selle elastsust.
 
Koostisained: Spring water (allikavesi), Sweet Almond oil (magusa mandli õli), Vegetable glycerine** (taimne glütseriin), Mixture of stearic acid and vegetable glycerine*** (segu steariinhappest ja taimsest glütseriinist), Cethyl alcohol*** (alkohol), Echinacea extract (siilkübara ekstrakt), Mixture of wheat germ proteins and coconut fatty acids*** (segu nisuidu proteiinidest ja kookose õlihapetest), Ethyl alcohol (bioloogiline etüülalkohol), Yarrow extract (hariliku raudrohu ekstrakt), Marigold extract (saialille ekstrakt), Cloves essential oil* (nelgi eeterlik õli), Peppermint essential oil* (piparmündi eeterlik õli), Eucalyptus essential oil* (eükalüpti eeterlik õli), Litsea cubeba essential oil* (May Chang eeterlik õli), Lemon essential oil* (sidruni eeterlik õli), Benzoin resin extract (bensoeekstrakt), Berberis resin extract (kukerpuu ekstrakt), Green clay gel (rohelise savi geel), Xanthan gum**** (ksataankumm), Lactic acid (piimhape).
 
* Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, linalool, tsitronellool, geraniool. 
** Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.
***  Emulgaator, mis seob vee ja õlid ühtlaselt, et moodustuks kreemjas mass.
**** Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.
 
Kasutamine: Kanna piisav kogus päevakübarakreemi peopesale või otse hooldatavale kehapiirkonnale ning masseeri õrnade ringjate liigutustega kellaosuti suunas kuni see on täielikult naha sisse imbunud. Päevakübarakreemi on soovitav järjestikku kasutada hommikul ja õhtul, vajadusel mitu korda päevas, kuni nahakahjustus on taandunud.

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.
 
Riik: Itaalia


21,60 €
288,00 €/l