Argital näovesi Rugiada normaalsele nahale 100ml

Epood > NÄOHOOLDUS > Piimad, toonikud, maskid >Argital näovesi Rugiada normaalsele nahale 100ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital näovesi Rugiada normaalsele nahale 100ml 19.40 EUR
 

Rugiada näovesi on naturaalne värskendav toonik, mis sobib igasugusele nahale, s.h. ka meestele peale habemeajamist. Sisaldab puhast allikavett, mis kannab endas Kuu hõbedast kuma. Kosutab ja stimuleerib nahka. Eeterlikud õlid loovad kasutades meeldiva soojuse tunde ja meelihellitava aroomi. Toniseerib, värskendab ja jätab nahale mõnusa heaolutunde.

Koostisained: Spring water, Lavender essential oil*, Geranium essential oil*, Rosemary essential oil*, Ylang ylang essential oil*, Vervain essential oil*, Peppermint essential oil*, Rhatany root extract, Ethyl alcohol (bio).

* Natural essential oils’ components: Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Isoeugenol, Citral.

Kasutamine: Kasuta regulaarselt hommikuti ja õhtuti näopuhastuse järgselt. Võib pihustada mõned vajutused otse näole ja kaelale ning oodata mõned sekundid kuivamiseni või ise õrnalt sõrmeotstega masseerides imendumisele kaasa aidata. Koheselt kaasneb värskus ja aistinguid paitab meeldiv parfüümilaadne aroom.

Märkus: võimalik setete hulk  ja iseloomulik roosa värvus võib veidi muutuda aja jooksul. See on tingitud Rathany juure ekstraktist ning ei mõjuta kuidagi toote kvaliteeti ega usaldusväärsusust. Rohkema sette korral soovitame pudelit vahetult enne kasutamist raputada, et sete jaotuks vedelikus ühtlasemalt.

190€/L

Riik: Itaalia