Argital lõõgastav massaažiõli kehale 125ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Kehaõlid >Argital lõõgastav massaažiõli kehale 125ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital lõõgastav massaažiõli kehale 125ml 23.50 EUR
 
100% looduslik, säilitusainevaba
 
Argital lõõgastav massaažiõli sisaldab oliivi-, nisuidu- ja magusa mandli õli, mis soojendavad ja toidavad nahka. Ylang-ylangi,  lavendli, melissi ja männi eeterlikud õlid rahustavad, toidavad ja pehmendavad nahka, heaolutunne nahal ja meeldiv aroom lõdvestab keha ja vaimu. Õlis sisalduv E-vitamiin kaitseb ühtlasi enneaegse vananemise eest.
 
Koostisained: Sweet almond oil (magusa mandli õli), Olive oil (oliiviõli), Wheat germ oil (nisuidu õli), eeterlikud õlid: Petitgrain* (apelsinipuu), Lavender* (lavendel), Lemon balm* (sidrunmeliss), Ylang-Ylang*, Pine* (mänd), Sweet orange* (magus apelsin), Natural vitamin E (E-vitamiin).

* Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, linalool, tsitraal, tsitronellool, geraniool, bensüülbensoaat, Benzyl Salicylate, eugenool, farnesool, isoeugenool, bensüültsinnamaat.
 
Kasutamine: Pihustada peopessa rohkelt lõõgastavat õli ning masseerida seda kellaosuti liikumise suunas ringjate liigutustega nahale, kuni õli on täielikult imendunud. Parim aeg seda teha on pärast vanni või duši alt tulles, sest siis on poorid veel tänu soojale veele laienenud. Lõõgastav õli sobib kasutada hüdroteraapia protseduuridel.

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Riik: Itaalia23,50 €
188,00 €/l