Argital kannikesekreem Violetta 50ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ARGITAL >Argital kannikesekreem Violetta 50ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital kannikesekreem Violetta 50ml 16.55 EUR
 
Säilitusainevaba
 
Kannikesekreemis sisalduv kannikese ekstrakt avaldab nahale tugevalt tasakaalustavat mõju, taastades ebapuhta või kahjustunud naha normaalse seisundi. Toimet aitavad võimendada saialille ekstrakt, puhtad eeterlikud õlid (mänd, lavendel, kurereha, sidrunmeliss ja sidrun) ning rohelise savi geel. Kannikesekreem reguleerib naha niiskustasakaalu ja on seega ideaalne kuivemale nahatüübile. Kreemi sobib kasutada nii näol kui kehal püsivamate põletikuliste ja allergiliste reaktsioonide rahustamiseks, samuti armkoe hooldamiseks. Väga hästi sobib kannikesekreem rindade õrnale nahale, sest kaitseb ja lisab vajalikku elastsust. 
 
Koostisained: Spring water (allikavesi), Sweet Almond oil (magusa mandli õli), Mixture of wheat germ proteins and coconut fatty acids*** (segu nisuidu proteiinidest ja kookose õlihapetest), Vegetal glycerine** (taimne glütseriin), Cethyl alcohol (alkohol), Mixture of stearic acid and vegetable glycerine*** (segu steariinhappest ja taimsest glütseriinist), Violet extract (kannikese ekstrakt), Marigold extract (saialille ekstrakt), Ethyl alcohol (bioloogiline etüülalkohol), eeterlikud õlid: Pine* (mänd), Lavender* (lavendell), Geranium* (geraanium), Lemon* (sidrun), Lemon balm* (sidrunmeliss), Green clay gel (rohelise savi geel), Berberis resin extract (kukerpuu ekstrakt), Benzoin resin extract (bensoeekstrakt), Xanthan gum**** (ksataankumm), Lactic acid (piimhape).
 
* Naturaalsete eeterlike komponendid: limoneen, linalool, bensüültsinnamaat, tsitronellool, geraniool, tsitraal.
** Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.
*** Emulgaator, mis seob vee ja õlid ühtlaselt, et moodustuks kreemjas mass.
**** Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.
 
Kasutamine: Kanna piisav kogus kannikesekreemi peopesale või otse hooldatavale piirkonnale ning masseeri õrnade ringjate liigutustega kellaosuti suunas kuni see on täielikult naha sisse imbunud. Kreemi võib kasutada vajadusel mitmeid kordi päevas.

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.
 
Riik: Itaalia


16,56 €
331,20€/l