Argital kannikese-rohelise savi puhastuspiim 150ml

Epood > LASTE TOOTED >Argital kannikese-rohelise savi puhastuspiim 150ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital kannikese-rohelise savi puhastuspiim 150ml 15.85 EUR
 
Allergiavastane*, säilitusainevaba
Argital beebitooted on valmistatud 100% orgaanilistest koostisosadest, millest olulisemad  on kannike ja päikesekuivatatud roheline savi. Roheline savi on puhastav ja hea niiskuse eemaldaja. Argital beebitooted on allergiavastased* ja ohutud, seda näitavad erinevad naha ja silmade ärrituse ning allergiatestid, mis on läbi viidud Pavia Ülikooli poolt.


Tooteinfo:

Tõhusalt nahka rahustav ja leevendava toimega puhastuspiim sobib beebi naha puhastamiseks ka ärrituse ja mähkmelööbe korral. Pehme ja õrn. Sisaldab kannikest ja rohelise savi geeli.
 

Koostisained: 
INCI: Spring water, Mixture of stearic acid and vegetal glycerine**, Olive oil, Ethyl alcohol (bio), Violet extract, Sweet almond oil, Marigold extract, Chamomile extract, Green clay gel, Sandalwood essential oil.
 
* vastavalt DL 15/02/2005 N. 50.
**Emulgaator, mis seob vee ja õlid ühtlaselt, et moodustuks kreemjas mass.

 

Kasutamine:
Puhastuspiima sobib kasutada beebi õrna naha puhastamiseks nii päevasel kui öisel ajal.
Õhtuti soovitame puhastada nahka puhastuspiimaga, lasta hetk taheneda ja seejärel raputada pepule Argital beebipuudrit. Ööseks panna mähe.
Hommikul puhastada nahk taas puhastuspiimaga, lasta hetk taheneda, määrida pepule kaitsvat kreemi ja see õrnalt naha sisse masseerida. Panna mähe.

Riik: Itaalia


15.85€
105,66€/L