Argital eukalüptikreem 50ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ARGITAL >Argital eukalüptikreem 50ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital eukalüptikreem 50ml 16.55 EUR
 
Säilitusainevaba

Palsamlik eukalüptikreem on suurepärane abivahend külmetusnähtude leevendamiseks. Avab hingamisteed ja kinnise nina, taandab kergema peavalu, värskendab. Pehmendab kurguvalu ja vähendab külmetumisest tingitud üldist halba enesetunnet. Välispidiseks kasutamiseks otsmikul, ninaalusel, kurgu all ja rindkerel. Sisaldab külluslikult puhtaid eeterlikke õlisid ja rohelise savi geeli. Eukalüpt, kadakas ja mänd annavad kreemile palsami toime, lavendel puhastab, rosmariin kosutab, sidrunmeliss rahustab, iisop ja kaneel soojendavad, sidrun värskendab, kadakas ja küpress kootavad ning rohelisel savil ja magusa mandli õlil on kaitsev ülesanne. 
 
Koostisained: Spring water (allikavesi), Vegetal glycerine** (taimne glütseriin), Sweet Almond oil (magusa mandli õli), Mixture of wheat germ proteins and coconut fatty acids*** (segu nisuidu proteiinidest ja kookose õlihapetest), Cethyl alcohol*** (alkohol), Mixture of stearic acid and vegetable glycerine*** (segu steariinhappest ja taimsest glütseriinist), eeterlikud õlid: Eucalyptus* (eükalüpt), Juniper* (kadakas), Pine* (mänd), Lavender* (lavendel), Rosemary* (rosmariin), Lemon balm* (sidrunmeliss), Lemon* (sidrun), Hyssop* (iisop), Thuja* (elupuu), Cypress* (küpress), Cinnamomum* (kaneelipuu); Green clay gel (rohelise savi geel), Benzoin resin extract (bensoeekstrakt), Berberis resin extract (kukerpuu ekstrakt), Ethyl alcohol (bioloogiline etüülalkohol), Xanthan gum**** (ksataankumm), Lactic acid (piimhape).

Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, bensüültsinnamaat, linalool, tsitraal, tsitronellool, geraniool, Arnyl Cinnamal, eugenool.
** Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.
*** Emulgaator, mis seob vee ja õlid ühtlaselt, et moodustuks kreemjas mass.
**** Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.
 
Kasutamine: Doseeri piisav kogus eukalüptikreemi sõrmeotstele ja määri siis otsaette ning nina ja kurgu alla masseerivate õrnade ringjate liigutustega kellaosuti suunas kuni see on täielikult naha sisse imbunud. Kreemi võib kasutada mitu korda päevas. Enne magamaminekut määrida kreemi ka rindkerele, kus see tänu kehasoojusele hakkab öö jooksul aegamisi palsamlikku toimet avaldama. Kreemist eralduvad eeterlike õlide aroomid kergendavad hingamist magamise ajal ja rahustavad.
 
Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.
 
Riik: Itaalia


16,55 €
331,00 €/l