Argital elupuukreem 75ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Käte ja jalgade hooldus > Jalakreemid >Argital elupuukreem 75ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital elupuukreem 75ml 21.60 EUR
 
Elupuukreem Thuja Hamamelis
Säilitusainevaba
 
Hoolduskreem veenilaiendite ja kapillaaride tekkimise ennetamiseks ning nendest põhjustatud vaevuste leevendamiseks kehal. Toidab nahka ja hoiab selle elastsena. Sisaldab oliivõli, nisuiduõli, jojoba õli, rohkelt eeterlikke õlisid (elupuu, piparmünt, pelargoon, lavendel, viiruk, küpress) ja hulganisti taimede ekstrakte (torkav ruskus, hobukastan, naistepuna, mürr, nõiapuu) ning rohelise savi geeli. Torkav ruskus (Ruscus Aculeatus) tugevdab veresooni ja parandab vereringet. Kreemi mõju tugevdamiseks soovitame lisaks kasutada Argital Thuja oil elupuuõli ja Argital Argiltubo savimaski.
Elupuukreem on ühtlasi väga hea habemeajamisjärgne rahustav kreem meestele.
 
Koostisained: Spring water (allikavesi), Mixture of stearic acid and vegetal glycerine** (segu steariinhappest ja taimsest glütseriinist), Jojoba oil (jojoobiõli), Cethyl alcohol** (alkohol), Ethyl alcohol (bioloogiline etüülalkohol), Vegetal glycerine (taimne glütseriin), Olive oil (oliiviõli), Wheat germ oil (nisuidu õli), Mixture of wheat germ proteins and coconut fatty acids** (segu nisuidu proteiinidest ja kookose õlihapetest), Thuja essential oil* (elupuu eeterlik õli), Witch hazel leaf extract (nõiapähkli lehe ekstrakt), Butcher’s Broom (Ruscus Aculeatus) extract (torkava ruskuse ekstrakt), Horse-chestnut extract (hobukastani ekstrakt), Hypericum oil (naistepuna õli), eeterlikud õlid: Peppermint* (piparmünt), Geraniuml* (geraanium), Lavender* (lavendel), Incense* (viiruk), Myrrh extract (mürri ekstrakt), Cypress essential oil* (küpressi eeterlik õli), Green clay gel (rohelise savi geel), Benzoin resin extract (bensoeekstrakt), Berberis resin extract (kukerpuu ekstrakt), Xanthan gum*** (ksataankumm), Lactic acid (piimhape).
 
* Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, linalool, tsitronellool, geraniool.
** Emulgaator, mis seob vee ja õlid ühtlaselt, et moodustuks kreemjas mass.
*** Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.
 
Kasutamine: Kanna piisav kogus elupuukreemi hooldatavale kehapiirkonnale ning masseeri õrnade ringjate liigutustega kellaosuti suunas kuni see on täielikult naha sisse imbunud. Elupuukreemi võib hoolduseks kasutada mitu korda päevas. Kui kasutad kreemi mõju tõhustamise eesmärgil lisaks ka elupuuõli, siis soovitame kreemi hommikuks ja õli õhtuseks hoolduseks. Saunas on eriti mõnus alustada hooldust rohelise savi maskiga ja seejärel valida meeleolu või olukorra järgi kas kreem või õli viimistluseks. Soojal nahal imendub nii kreem kui õli kõige paremini.

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Märkus: Raseduse ajal soovitame vältida tugevate eeterlike õlide ja võiete kasutamist. Kindlam ja ohutum on sel ajal kasutada puhtaid taimeõlisid. 
 
Riik: Itaalia


21,60 €
288,00 €/l